poshtibann
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

گران ترین پرواز دنیا را بشناسید!

airplaneticket

شاید گران بودن و لوکس برودن برای شرکت هواپیمایی اتحاد، ویژگی تازه ای نباشد؛ اما باید بدانید که این شرکت رکورد لوکس ترین پرواز دنیا را از آن خود ساخته و با دریافت هزینه های گزافی از مسافران خود خدماتی فوق العاده لوکس در اختیارشان قرار می دهد… اما آیا این هزینه ها ارزشش را دارد و اصلا چه خدماتی در این هواپیما ارائه می شود که چنین عنوانی را دریافت کرده است. در ادامه این مقاله ما همراه باشید تا با هم اطلاعات بیشتری در مورد گران ترین هواپیمای دنیا به دست آوریم.

“پرواز بمبئی به نیویورک هواپیمایی اتحاد، لوکس ترین پرواز دنیا محسوب می شود که هزینه آن به میزانی زیاد است که تنها پادشاهان قادر به پرداخت آن هستند!”


airplaneticket

شاید این جمله اغراق آمیز به نظر برسد اما باید بدانید این پرواز دقیقا همینقدر که در آن توصیف شده، گران قیمت است و شاید برای مسافران عادی چندان مورد استفاده قرار نگیرد….


airplaneticket

مسیر پرواز نیویورک به بمبئی بسیار طولانی است اما شرکت هواپیمایی اتحاد در امارات متحده عربی، این مسیر را در راحت ترین حالت ممکن برای مسافران امکان پذیر ساخته است که قیمت بلیط هواپیما برای یک پرواز یک طرفه از آن تقریبا ۳۸۰۰۰ دلار و یا ۲۵ میلیون ریال عربی می شود.

این پرواز به عنوان گران ترین پرواز در تمام دنیا شناخته می شود که هزینه یک بلیط رفت و برگشت با این ایرلاین در حدود ۷۶۰۰۰ دلار برایتان آب می خورد!

اگر هم مایل بودید تا قیمت های پرواز از بمبئی به نیویورک را با سایر ایرلاین های چک کنید و به تفاوت قیمت شرکت های هواپیمایی مختلف در این مسیر پی ببرید می توانید به وب سایت AirplaneTicket مراجعه کنید و لیست کاملی از همه قیمت های بلیط هواپیما را از پایین ترین قیمت به بالا ترین قیمت مشاهده کنید.

جالب تر اینکه این پرواز حتی مستقیم هم نیست و یک فرود در ابوظبی هم دارد و با احتساب توقف در این شهر، این پرواز تقریبا ۱۹ تا ۲۱ ساعت طول می کشد!


airplaneticket

مسیری که دو مرکز مالی مهم را از طریق ابوظبی به هم متصل می سازد و قیمت بلیط این هواپیما به عنوان گران ترین پرواز در تمام دنیا شناخته می شود. هواپیمایی اتحاد برای مسافران خود یک سوئیت سه اتاقه خصوصی لوکس هم دارد که مثل یک پنت هاوس مجهز در آسمان ساخته شده و به یک سر آشپز، تخت دو نفره و لباس هایی با پارچه ایتالیایی هم مجهز است. مجموعه ای با ۱۲۵ فوت مربع که سفری فوق العاده راحت و لوکس را برای مسافران خود رقم میزند.

کابین های این هواپیما به یک اتاق نشیمن با مبل های چرمی و یک تلویزیون ۳۲ اینچ مجهز است که مسافران می توانند در طول پرواز کانال هایی از سراسر دنیا را مشاهده کنند و سالن آن برای پذیرایی از دو مهمان گنجایش دارد.

میز های ناهار خوری این هواپیما با انواع غذاهای تازه و تهیه شده توسط بهترین سرآشپز ها برای مسافران سرو می شود.

راه روی هواپیما به اتاق خواب های دونفره منتهی می شود که در آن تلویزیون ۲۷ اینچ هم قرار گرفته. مسافران این هواپیما می توانند قبل از فرود در حمام خصوصی هواپیما دوش بگیرند.

به علاوه این پرواز لوکس شامل حمل و نقل رایگان چمدان به فرودگاه و برعکس، چک کردن خصوصی، سالن خصوصی در فرودگاه هم است همچنین مسافران این پرواز ها می توانند از امکاناتی مثل کتابخانه های داخل رستوران و همچنین کنسرت یا ورزش هم به صورت رایگان استفاده کنند.


airplaneticket

در حال حاضر این تجربه لوکس تنها در ناوگان هواپیمایی اتحاد و در هواپیما های مدل A380-800 امکان پذیر است. این هواپیما گنجایش حدود ۵۰۰ مسافر را دارد  که ۴۱۵ صندلی آن شامل کلاس پروازی اکونومی است.