ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

معرفی خدمات شرکت معماری بام


baamarc

گروه معماری بام، یکی از شرکت‌های مطرح در حوزه طراحی و معماری ساختمان است. این گروه با داشتن سابقه طولانی و نمونه کارهای موفق توانسته رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب نماید. مهندسین این گروه را فارغ التحصیلان دانشکده‌های برتر ایران و کانادا تشکیل می‌دهند. هدف اصلی گروه معماری بام طراحی و اجرای پروژه شما براساس جدیدترین متدها با بهترین کیفیت و قیمت مناسب است. در ادامه با خدمات این شرکت معماری بیشتر آشنا می‌شوید.

طراحی ویلا

طراحی و ساخت ویلا یکی از خدمات اصلی گروه معماری بام است. طراحی ویلا مثل طراحی یک آپارتمان نیست و نکات زیادی دارد که حتما باید به آن توجه شود. این شرکت با داشتن بیش از ۱۰۰ پروژه موفق طراحی انواع ویلا و باغ ویلا در سراسر کشور قابلیت ارائه مشاوره اصولی به کارفرمایان را دارد. برای موفقیت یک پروژه طراحی ویلا چندین ویژگی و تخصص منحصر بفرد نیاز است که در این گروه حائز اهمیت است. از ابتدای پروژه که با دریافت مشاوره شروع می‌شود تا بازدید از محل ساخت ویلا ، بررسی آب و هوای منطقه، طراحی نقشه و اجرا تا رسیدن به هدف نهایی، مشاورین گروه بام در کنار شما هستند. شما می‌توانید طراحی ویلای خود را به سبک دلخواه مدرن، کلاسیک، روستیک و … با اطمینان خاطر به معماران این گروه  بسپارید.


baamarc

طراحی مطب توسط گروه بام

طراحی مطب و کلینیک دارای اصول و قوانینی است که ممکن است خیلی از افراد درباره آن اطلاعی نداشته باشند. مثلا طراحی مطب در اماکن شلوغ مثل مجتمع‌های مسکونی و تجاری ممنوع است . همچنین قبل از شروع به ساخت مطب حتما باید پروانه ساخت و تاییدیه بهداشت دریافت شود. مشاورین گروه بام با آگاهی کامل از این قوانین، مطب و کلینیک دلخواه شما را در مدت زمان مناسب طراحی و اجرا می‌نمایند. این شرکت با حذف قسمت‌های غیرضروری در طراحی یک کلینیک هزینه ساخت آن را کم می‌کند بدون اینکه به کیفیت کار آسیبی برسد.

طراحی نمای ساختمان

یکی از مهمترین قسمت‌ها در طراحی یک ساختمان، طراحی نمای آن است. اگر نمای ساختمان زیبا و چشم‌گیر نباشد، دیگر به طراحی داخلی آن توجهی نخواهد شد. مثلا اگر یک ساختمان از بهترین مصالح برای طراحی داخلی خود استفاده کرده باشد اما ظاهر زیبایی نداشته باشد، دیگر اهمیتی ندارد. از انواع نماهای بیرونی یک ساختمان می‎توان به نمای آجری، شیشه‌ای، کامپوزیت و کلاسیک اشاره نمود که هرکدام دارای مزایا و معایبی هستند. مهندسین گروه بام با انجام پروژه‌های مختلف در حوزه طراحی نما در طول دو دهه بهترین نمای ممکن را با مصالح با کیفیت در کمترین زمان ممکن برای ساختمان شما طراحی و اجرا خواهند کرد.

 

بازسازی آپارتمان قدیمی شما

اگر از خانه قدیمی خود خسته شده اید و ترجیح می‌دهید یک آپارتمان نوساز خریداری کنید ما به شما راه کم هزینه تری پیشنهاد می‌کنیم. شما با هزینه ای بسیار کمتر از خرید یک آپارتمان نوساز‌، می‌توانید خانه خود را براساس جدیدترین متدها بازسازی نمایید. بازسازی آپارتمان نیز قوانین خاص خود را دارد که بهتر است کار آن را به یک تیم حرفه ای بسپارید. اگر خودتان این کار را برعهده بگیرید، قطعا نتیجه دلخواه را دریافت نخواهید کرد. گروه معماری بام بازسازی انواع آپارتمان‌های قدیمی را با بهترین متریال‌ها و مناسب‌ترین هزینه انجام می‌دهد. بازسازی آپارتمان تاثیر زیادی در روحیه افراد دارد و باعث افزایش کیفیت زندگی می‌شود.

طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون دفاتر اداری یکی دیگر از خدمات گروه بام است. دکوراسیون اداری بطور مستقیم و غیرمستقیم تاثیرات زیادی بر نحوه کار افراد و ارتباط آن‌ها با یکدیگر دارد. تجهیزات مورد استفاده در طراحی یک شرکت حتما باید متناسب با موضوع فعالیت آن باشد.اگر این طراحی به درستی صورت گیرد، محیط کار احساس بهتری برای کارمندان خواهد داشت و از کار کردن خسته نخواهند شد. از مهمترین تاثیرات طراحی دکوراسیون اداری توسط شرکت معماری بام می‌توان به افزایش بهره‌وری و توجه به سلامت کارکنان، یکپارچگی و هماهنگی افراد و دوام و بودجه اشاره نمود.


baamarc

طراحی روف گاردن

شاید در نگاه اول طراحی روف گاردن یک کار هزینه بردار به چشم بیاید اما این تصور غلطی است و شما با هر هزینه ای می‌توانید یک روف گاردن کوچک یا بزرگ داشته باشید. گروه بام با استفاده از ایده‌های شما بهترین بام سبز را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت طراحی خواهد کرد. شما با طراحی بام سبز در پشت بام خود هدر رفتن آب باران و آلودگی هوا را کاهش می‌دهید. همچنین در اجرای روف گاردن می‌توان از آلاچیق، باربیکیو، نیمکت‌های چوبی، چمن‌های مصنوعی و طبیعی، جکوزی و بسیاری موارد به دلخواه کارفرما استفاده کرد.