apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

چرا افراد موفق پوشه دکمه دار را از هدایای تبلیغاتی شگفت انگیز می دانند؟

bahargift

زمانی که صحبت از هدیه­های تبلیغاتی می­شود، بسیاری از صاحبان کسب و کارها و یا مشاوران تبلیغاتی آن­ها، اهمیت و تأثیر استفاده از پوشه­های تبلیغاتی را تا حد زیادی نادیده می­گیرند و استفاده از آن را معمولاً جزو اولویت­های آخر استراتژی تبلیغاتیشان قرار می­دهند. شاید اصلی­ترین علت این طرز فکر این باشد که آن­ها تصور می­کنند که با استفاده از سایر روش­های تبلیغاتی مدرن و اخیراً متداول، نام و نشان تجاری کسب و کارشان به خوبی به مخاطبان آن­ها معرفی می­شود. این روش­های مدرن نیز عمدتاً عبارتند از شیوه­های نوین دیجیتالی مانند، تبلیغات در وبسایت­ها، شبکه­های اجتماعی و اپلیکیشن­های مختلف.

اما کافی است تصور کنید که در یک نمایشگاه بزرگ مشغول معرفی کسب و کار خود هستید. در این شرایط، در مواجهه با مخاطبان جدیدی که پیدا کرده­اید، احتمالاً نمی­توانید از آن­ها بخواهید که فوراً به سایت شما مراجعه کنند و با کسب و کار شما آشنا شوند! پس چقدر خوب است اگر پوشه­ای در اختیار آن­ها قرار دهید که هم بتوانند تمام برگه­هایشان را در آن قرار دهند و هم نام و نشان تجاری شما حداقل تا انتهای نمایشگاه پیش روی آن­ها باشد. در واقع، در چنین موقعیت­هایی هیچ کدام از هدایای تبلیغاتی به اندازه پوشه­های دکمه­دار نمی­تواند مورد توجه مخاطبانتان قرار بگیرد.

در کنار پوشه دکمه دار تبلیغاتی برای سفارش هدایای تبلیغاتی مانند بج سینه یا فلش مموری تبلیغاتی یا ساک دستی پارچه ای یا جاکلیدی تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی یا تیشرت تبلیغاتی در سایت هدایای تبلیغاتی بهار گیفت با شماره های داخل سایت با ما در تماس باشید تا مشاورین ما بهترین هدایای تبلیغاتی را نسبت به کسب و کار شما به شما پیشنهاد دهند .

پوشه دکمه­دار یا فلش مموری؟!

اخیراً با توسعه تکنولوژی و گسترش استفاده از آن، یک سری هدایای تبلیغاتی نو مانند فلش مموری تبلیغاتی یا پد موس نیز مورد استفاده بعضی شرکت­ها قرار می­گیرد. اما بیایید کمی واقع­بین باشیم. آیا در حال حاضر، تمام مشتریان شما به کامپیوتر دسترسی دارند و یا به طور مداوم در فضای مجازی حضور دارند و پیگیر رویدادهای آن هستند؟ به احتمال زیاد، کسب و کار شما از هر نوعی که باشد، پاسختان صددرصد مثبت نخواهد بود. پس در انتخاب هدایای تبلیغاتی، منطقی­تر این است که آن دسته از مشتریانتان را که هنوز چندان با فضای مجازی آشتی نکردند هم در نظر بگیرید. بنابراین انتخاب هدایای تبلیغاتی مانند فلش مموری یا پَد موس، الزاماً بهترین انتخاب نیست!

با توجه به مطالب بالا، بد نیست که قبل از انتخاب و تهیه هدایای تبلیغاتی، نیم نگاهی هم به پوشه­ دکمه­دار به عنوان یک هدیه پرکاربرد، چشمگیر و اقتصادی داشته باشید. اما به هر حال اگر همچنان در مورد مزیت­های این استراتژی تبلیغاتی مطمئن نشده­اید، مطالعه ادامه این پست را از دست ندهید. در ادامه قصد داریم شماری از مهم­ترین ویژگی­هایی را که این پوشه­ها را نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی متمایز می­کند، با شما در میان بگذاریم.

کاربرد مداوم

اولین مزیت این پوشه­ها نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی، امکان تعامل مداوم مخاطب با آن­هاست. چرا که اگر در طراحی و تولید این پوشه­ها به اندازه کافی دقت شود، پوشه­ تبلیغاتی شما در بسیاری از اوقات، در دست مخاطب و یا بر روی میز کار او قرار خواهد داشت. البته بدیهی است که برای دستیابی به این موفقیت، دقت در طراحی و انتخاب یک قالب و جنس ایده­آل، حرف اول را می­زند.


bahargift

یک انتخاب اقتصادی

هرچند تجربه ثابت کرده است که هزینه تبلیغات معمولاً خیلی زود جبران می­شود، اما به هر حال، هزینه تولید کالاهای تبلیغاتی همیشه یکی از اصلی­ترین چالش­های کسب و کارها در استفاده از این استراتژی تبلیغاتی است. پوشه­های تبلیغاتی دکمه­دار، از این نظر نیز نسبت به سایر نمونه­های تبلیغاتی در اولویت قرار دارند. شاید با خود بگویید که اقلام دیگری مانند خودکار تبلیغاتی نیز، هزینه­ای در همین حدود دارد. اما بدیهی است که استفاده از خودکار یا روان نویس تبلیغاتی همیشگی نیست. در حالی که اگر یک پوشه تبلیغاتی زیبا و بادوام را در اختیار مخاطبتان قرار دهید، با صرف یک هزینه منطقی، نام و نشان تجاری شما، تا سال­ها به افراد مختلفی معرفی خواهد شد.

یک پوستر سیار

در صورت استفاده از یک طرح مناسب و همچنین چاپ با کیفیت آن بر روی پوشه، عملاً یک تابلوی تبلیغاتی در ابعاد حداقل A4 را در اختیار مخاطبتان قرار داده­اید. این تابلو نیز به طور مداوم توسط مخاطب شما از یک دفتر به دفتر دیگر و از یک سازمان به سازمان دیگر منتقل می­شود و تنها در طول یک روز می­تواند نظر چندین نفر را به خود جلب کند. به جرأت می­توان گفت که هیچ یک از انواع دیگر هدایای تبلیغاتی، چنین قابلیتی را ندارند.

قابلیت به روزرسانی و ارسال منظم

تصور کنید برای مثال، مشخصات شرکت خود را بر روی یک لیوان تبلیغاتی حک کرده­اید و در اختیار مخاطب قرار داده­اید. آیا در صورتی که مشخصات شرکت تغییر کند و یا تغییراتی در محصولات و خدمات خود ایجاد کرده­ باشید، قصد دارید که یک لیوان جدید به مخاطبتان ارسال کنید؟ آیا ارسال چندین لیوان در طول یک سال به یک مخاطب، ایده مناسبی است؟! این در حالی است که اگر پوشه­های تبلیغاتی را برای معرفی فعالیت­های خود انتخاب کنید، می­توانید هر چند ماه یکبار، نسخه به روز رسانی شده آن را توسط پست به دست مخاطبانتان برسانید. در این صورت، همچنین مطمئن خواهید بود که حتی اگر مخاطبتان نسبت به مطالب حک شده بر روی پوشه بی­توجه باشد، با حمل و نقل آن به مکان­ها مختلف، نظر افراد بسیاری را جلب خواهد کرد. این نکته همچنین نشان دهنده مزیت پوشه­های دکمه­دار نسبت به بروشورها نیز هست. چرا که اگر بروشور شما برای مخاطبتان جذاب نباشد، عملاً کار تبلیغاتی شما شکست خورده است. اما همان طور که گفته شد، در مورد پوشه­های تبلیغاتی اصلاً این طور نیست، چرا که به طور مداوم در معرض دید افراد متفاوتی قرار خواهد داشت.


bahargift

بدون ارتباط کلامی، کسب و کار خود را معرفی کنید.

یکی از بهترین فرصت­ها برای معرفی کسب و کارها و فعالیت­های آن­ها، شرکت در همایش­ها، نمایشگاه­ها و سمینارهای مختلف است. اما معمولاً شلوغی و ازدحام افراد در این رویدادها آنقدر زیاد است که شما و یا اعضای روابط عمومی شرکتتان این فرصت را پیدا نخواهند کرد که با تمامی افرادی که به نوعی می­توانند در آینده مشتری کسب و کار شما شوند، به صورت مستقیم صحبت کنید. شاید اولین راه حل برای این شرایط، تهیه یک بروشور کامل و جذاب باشد. اما در این صورت، به احتمال زیاد، بروشور شما نیز در میان ده­ها بروشور دیگری که در دست افراد هست، پنهان خواهد شد و چه بسا که هیچ وقت هم مطالعه نشود. اما کافی است که به جای این انتخاب کلیشه­ای، یک پوشه دکمه­دار که نام و نشان تجاری و همچنین خلاصه­ای از فعالیت­های شرکتتان بر روی آن درج شده است را در اختیار مخاطبانتان قرار دهید. در این صورت، به خوبی وجه تمایز شرکت خود را به مخاطب نشان داده­اید و اولین گام در افزایش مشتری، یعنی جلب توجه آن­­ها را به درستی برداشته­اید.

امکان خلاقیت در طراحی

یکی دیگر از مزایای استفاده از پوشه­های تبلیغاتی دکمه­دار، امکان انجام طراحی­های چشمگیر و در عین حال منحصر به فرد است. این در حالی است که چنین امکانی در مورد هدایایی مانند خودکار و یا حتی فلش مموری­ها وجود ندارد. به طوری که می­توان گفت که تمام خودکارهای تبلیغاتی صرفاً معرفی کننده نام شرکت و شماره تماس و احیاناً نشانی ایمیل آن هستند و تقریباً جایی برای بروز خلاقیت برای شما باقی نمی­گذارند. این در حالی است که موفقیت هر کار تبلیغاتی در جلب توجه مخاطبان است و جلب توجه نیز بدون وجود عوامل منحصر به فرد و متمایز غیر ممکن است.

طراحی و چاپ پوشه­های تبلیغاتی دکمه­دار، تخصص ماست!

با توجه به مطالب بیان شده در این پست، احتمالاً شما نیز مانند بسیاری دیگر از مشتریان ما به فکر استفاده از مزایای بینظیر این پوشه­ها برای ارتقای کسب و کار خود افتاده­اید. در این صورت، این نوید را به شما می­دهیم که کارشناسان مجرب ما در تمام مراحل طراحی و تولید این پوشه­ها در کنار شما هستند و سفارش­های شما را با بهترین کیفیت و مناسب­ترین قیمت، طی کوتاه­ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهند داد. بنابراین اگر به دنبال یک استراتژی تبلیغاتی به شدت مؤثر و باصرفه هستید، همین امروز با ما تماس بگیرید. تلفن­های تماس ما در همین صفحه ذکر شده است.

تلفن : ۰۲۱-۸۸۸۶۵۱۹۷

موبایل : ۰۹۱۲۵۴۹۵۴۱۶

سایت : www.bahargift.com