namalux
apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

معرفی سایت برتر نهال

سایت برتر نهال به آدرس (http://bartarnahal.ir)  بزرگترین تولید کننده بذر و انواع نهال گردو و میوه در کشور ایران می باشد.

برتر نهال با همکاری کادر مجرب جهاد کشاورزی در استان آذربایجان غربی با بیش از ۶ دهه فعالیت در زمینه خرید نهال، فروش نهال و احداث انواع باغ های مدرن فعالیت اقتصادی دارد.

برتر نهال سالیانه بیش از ۶۰  هکتار نهال از انواع نهال بذر پیوندی و غیر پیوندی زیر کشت دارد.که سالیانه حدود ۵۰۰ هزار اصله نهال شناسنامه دار و مجوز دار تولید میکند و خارج از کشور صادر میکنند.

هدف برتر نهال خرید و فروش نهال میوه و گردو به صورت اینترنتی و ارسال به تمام نقاط ایران با بسته بندی مناسب بدون از بین رفتن نهال ها می باشد.

محموعه برتر نهال صادرات نهال به کشورهای افغانستان ، آذربایجان و عراق را هر ساله انجام میدهد. ما میتوانیم تجربه ای که سالها کسب کرده ایم را اکنون به نظر مطلوب خواسته های مشتریان عزیز برسیم. اولویت اول ما کیفیت ماست.

ما بر این باور هستیم که موفقیت تنها میتواند از طریق  روابط دراز مدت با مشتریان ما باشد.به همین دلیل ما اطمینان میدهیم که گونه های درختی که ما به فروش می رسانیم به انها پاسخ میدهیم.

تیم برتر نهال ترویج شده برای دستیابی به تولید درختان کار میکند و ما میدانیم کاشت درخت برای سرمایه گذاری طولانی مدت مناسب میباشد.

همه چیز را برای ارائه به مشتریان خود با بهترین رقم انتخاب میکنیم .نهال ها توسط وزارت کشاورزی ایران تایید شده است .

 

انواع مختلف نهال های تولید شده در برتر نهال

 

نهال های تولید شده در مجموعه تولیدی برتر نهال شامل انواع خرید و فروش نهال گردو پیوندی،گردو خوشه ای، انواع نهال گردو، نهال گردو فرنور ، گردو هارتلی، گردو کانادایی، گردو کاما، گردو اسرائیلی ، گردو فرانکت، گردو سنجو، گردو روند ، گردو چندلر، گردو توسرخ، گردو پکان، گردو پدرو، گردو مراغه گردو استن، گردو یالوا میباشد.

کلیه نهال های این مجموعه ، استاندارد و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشاء آن غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماریها میباشد.

برای اولین بار در کشور کلیه نهال های برتر نهال با گارانتی ۵ سال میباشد.

با سفارش در برتر نهال میتوانید به خرید نهال های جدید و کمیاب به صورت دوساله و چندساله دست یابید.

 

 

قیمت نهال گردو و نهال میوه برتر نهال

شما میتوانید به صورت حضوری یا غیرحضوری از برتر نهال خریداری به عمل آورید.میتوانید مقدار سفارش ، تعداد رقم و ارقام نهال ها را برای ما مشخص کنید تا برای شما فاکتور ارسال شود.

در صورت تایید مشتری نهال ها به صورت اماده بسته بندی شده و به هر کجای ایران که خواستین ارسال میشود.

تمامی قیمت های سایت برتر نهال بر اثر استاندارد های جهاد کشاورزی میباشد برای رویت قیمت ها  و کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول میتوانید به صفحه تماس با ما سایت برتر نهال مراجعه فرمایید.