apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

20 هدیه تبلیغاتی موفق در جهان در سال 2019 که شما آنها را نمیشناسید!

behrangdesign

امروزه شرکتها، سازمانها و سایتها برای تبلیغات از هدایای تبلیغاتی بهره می برند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک لیوان یا دفترچه یادداشت تبلیغاتی دریافت کرده باشید. هدف از هدایای تبلیغاتی، جلب نظر مشتری به محصولات و یا خدمات شما است. در این مقاله قصد داریم به شما ۲۰ هدیه تبلیغاتی موفق در جهان که شرکت های بزرگ از آنها بیشترین درآمد را داشته‌اند، به شما معرفی کنیم؛ اما قبل از آن برای استفاده از هدایای تبلیغاتی بایستی چند سوال مهم را در نظر داشته باشید:

 • آیا هدیه تبلیغاتی شما برای مشتری کارایی دارد؟
 • آیا هدیه تبلیغاتی شما خلاقیت و توانایی شما را نشان می دهد؟
 • آیا هدیه شما نشان از مبتکر بودن شما دارد؟

ما با متخصصان صحبت کردیم و آنها نظرات و ایده های تبلیغاتی منحصر به فرد خود را ارائه دادند. در ابتدای کار اهمیتی ندارد که به چه هدف هایی فکر می کنید و یا چه میزان از توجه جامعه هدف را میخواهید جلب کنید، در این مرحله فقط باید هدایای تبلیغاتی خود را در اختیار مردم قرار دهید.

برای سفارش هدایای تبلیغاتی خود از هدایایی با قیمت پایین که قابلیت ارسال سریع دارند، استفاده کنید. در این مرحله می توانید هدایای تبلیغاتی مانند پوشه دکمه دار یا ساک دستی پارچه ای یا خودکار تبلیغاتی را از سایت هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت بهرنگ خریداری کنید. اگر در خرید هدایای تبلیغاتی نسبت به کسب و کار خودتان نیاز به مشاوره داشتید می توانید با شماره هایی که در انتهای این مطلب قرار میدهیم استفاده کنید و با ما در تماس بگیرید .

۲۰ تا از بهترین هدایای تبلیغاتی مهم در سال ۲۰۱۹ را برای شما در زیر لیست کرده و هر کدام را جداگانه بصورت مختصر به شما معرفی می کنیم :

 1. 1- پرچم تبلیغاتی کوچک و بزرگ

پرچم کوچک یک وسیله کم حجم و قابل حمل است. این وسیله برای محیطهای اداری، فوق العاده خواهد بود و همچنین به دلیل کوچکی، این قابلیت را به شما میدهد تا به راحتی آن را به مشتری خود ارسال کنید.

پرچمهای کوچک یکی از هدایای تبلیغاتی هستند که این امکان را به شما میدهند تا رنگهای مختلف، آرمهای مختلف و عکسهای فراوان را بر روی آنها طراحی و چاپ کنید.

 1. 2- عروسکهای پلاستیکی تبلیغاتی

عروسکهای پلاستیکی یکی از مهمترین محصولات هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند. حدود ۱۰ سال است که این نوع از هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرند و شاهد هستیم که در بسیاری از منازل و دفاتر کار وجود دارند و مارک تبلیغاتی زیبایی بر روی آنها نقش بسته است.

همچنین استفاده از عروسکهای پلاستیکی به عنوان هدیه تبلیغاتی این امکان را به شما می دهد تا گروه سنی کودک و نوجوان را که امروزه بخش بزرگی از جامعه محسوب میشوند، به سمت استفاده از محصولات خود بکشانید و آنان را به بخشی از جامعه هدف خود تبدیل کنید.

 1. 3- سررسید تبلیغاتی

هر چند تهیه سررسید و ارائه آن به مشتریان، یک ایده خلاقانه تبلیغاتی است، اما به خاطر داشته باشید که تنها شما نیستید که به این فکر افتادید. برای مثال، احتمالاً تجربه این را داشته­اید که در ابتدای سال چندین سالنامه ، تقویم رومیزی و دیواری ، سررسید تبلیغاتی مختلف دریافت کرده­اید، اما تنها یکی از آن­ها را به طور مداوم مورد استفاده قرار داده­اید. بنابراین، اگر قرار است نتیجه مثبتی از این استراتژی تبلیغاتی نصیبتان شود، سر رسید شما باید بهترین باشد.

تحقیقات نشان داده است که استفاده از این هدیه تبلیغاتی منجر به پاسخ مثبت بسیاری از افراد شده است.


behrangdesign

 1. 4- ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه‌ها برای جلب نظر افراد میباشد. به عنوان مثال اگر شما تبلیغات خود را بر روی پاکت یک رستوران پرطرفدار چاپ کنید، زمانی که شخص کیسه را در دست دارد و در خیابان در حال قدم زدن است چشمان بسیاری از مردم به سمت کیسه جلب خواهد شد و این امر منجر میشود تا لوگوی تبلیغاتی شما را ببینند و سپس آن را به ذهن بسپارند.

همچنین بهتر خواهد بود تا از کیسه هایی برای تبلیغات خود استفاده کنید که قابلیت استفاده مجدد را داشته باشند.

 1. 5- گلدان تبلیغاتی

گلدان تبلیغاتی یک روش موثر در جلب مشتری محسوب میشود. گلدانهای کوچک این قابلیت را دارند تا در محیطهای اداری و بر روی میز کار قرار داده شوند. همچنین فضای پشت گلدانها محیطی مناسب برای چاپ لوگوی تبلیغاتی شما خواهد بود.

 1. 6- دستمال پاک کننده صفحه نمایش تلفن

دستمالهای پاک کننده صفحه نمایشی وجود دارد که افراد آن را به پشت تلفن خود می چسبانند و هربار که میخواهند صفحه نمایش تلفن را تمیز کنند آن را از پشت تلفن جدا کرده و شروع به تمیز کردن صفحه تلفن خود میکنند و سپس آن را به پشت تلفن می چسبانند.

نکته قابل توجه در استفاده از اینگونه دستمالها به عنوان هدیه تبلیغاتی این است که هربار که کاربر گوشی خود را از جیب خارج میکند و شروع به استفاده از تلفن همراه خود میکند، تبلیغات شما را خواهد دید.

 1. 7- زیر لیوانی

زیر لیوانی یک راه خلاقانه برای معرفی محصول ویا شرکت شما به دیگران است. شما میتوانید در نمایشگاهها، در قسمت پذیرایی، از زیر لیوانی های خود بهره برده و شرکت خود را به شرکت کنندگان در نمایشگاه نمایش دهید.

با استفاده از این ایده، هر شخصی که به چای و قهوه علاقه داشته باشد تبلیغات شما را خواهد دید و جلب تبلیغات شما خواهد شد.

 1. 8- کلاه لبه دار تبلیغاتی

کلاه لبه دار بیشتر برای کارخانه داران مورد استفاده قرار میگیرد. در این نوع از هدیه تبلیغاتی شاید افراد زیادی را به سمت خود جلب نکند، اما برای جلب توجه جامعه هدف فوق العاده خواهد بود.

 1. 9- وسایل سفر

امروزه مردم نسبت به ایجاد تعادل میان کار و زندگی بسیار آگاه هستند، بنابراین در فرصتهای مرخصی خود سعی میکنند تا به یک مسافرت کوتاه بروند.

وسایل مسافرتی مارک دار مانند کیف، چمدان ویا برچسب چمدان، راهی بسیار مناسب برای معرفی شرکت شما به دیگران است. با بهره گیری از این روش شما به طور غیر مستقیم به مشتریان خود میگویید که برای زندگی سالم و متعادل ارزش قائل هستید.

 1. 10- بطری آب شیشه ای

یک بطری آب قابل استفاده مجدد، یک راه عالی برای نشان دادن برند شما به شخصی که از آن کالا استفاده میکند، خواهد بود. همچنین استفاده شما از جنس شیشه این پیام را به مخاطب می دهد که برند شما به محیط زیست اهمیت میدهد و از مواد شیمیایی خطرناک و مضر برای طبیعت استفاده نمی کند.

بطریها فضای مناسب برای چاپ لوگوی شرکت شما را دارا هستند. بطری ها این امکان را به شما میدهند تا در هر زمان که لازم شود بطری جدیدی با ظاهری متفاوت را عرضه کنید. به همین دلیل استفاده از بطری آب شیشه ای، ایدهای مناسب برای هدایای تبلیغاتی شما محسوب می شود.


behrangdesign

 1. 11- خودکار تبلیغاتی

اگر مدت­هاست که برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب، بروشور شرکت­ها و فروشگاه­های تبلیغاتی را ورق می­زنید، دیگر کافی است. برای شروع شاید بد نباشد که حداقل تعداد محدودی خودکار تبلیغاتی سفارش دهید و به مخاطبان ویژه­تان هدیه کنید. مطمئناً بازخورد مثبت آن­ها سبب می­شود که در سفارش­های بعدی تعداد بیشتری از این خودکارها را سفارش دهید.

 1. 12- درپوش لیوان

امروزه افراد در طول روز، نوشیدنیهای بسیاری را مصرف می کنند. بر همین اساس شما میتوانید با عرضه ی درپوش لیوان و توزیع آن به میان افراد جامعه، توجه زیادی را به برند خود جلب کنید.

درپوش های لیوان، فضای زیادی برای چاپ لوگوی برند شما دارند. همچنین فضای مناسبی برای نوشتن یادداشت را در اختیارتان قرار میدهند و هدیه تبلیغاتی مناسبی برای افراد هستند.

 1. 13- عینک آفتابی

یکی از محبوبترین هدایای تبلیغاتی عینک های آفتابی هستند. عینکهای آفتابی امروزه در تمام فصول سال، مورد استفاده افراد قرار میگیرند. بر همین اساس تبلیغات برند شما در تمام ایام سال در حال نمایش خواهد بود.

عینکهای آفتابی برای شرکتهایی که در نمایشگاههای تجاری و رویدادهای شرکتی که به دنبال یک نمایش سرگرم کننده هستند نیز مورد استفاده قرار میگیرند. آنها برای هدیه تبلیغاتی طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه هستند.

 1. 14- یویو

یک محصول برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی میباشد که بسیاری از متخصصین آن را تایید کرده اند. یویو قطعا سبب جذب مشتری برای برند شما خواهد شد. برخی از افراد درحال پیاده روی و قدم زدن در معابر این وسیله سرگرم کننده را در دست خود دارند و این امر به شما کمک خواهد کرد تا نشان برند خود را در معرض نمایش بسیاری از افراد قرار دهید.


behrangdesign

 1. 15- پاور بانک همراه تبلیغاتی

وسایلی که شما برای تبلیغات برند خود از آنها بهره می برید از اهمیت فراوانی برخوردار هستند. در نتیجه برای بهره وری از وسایل تبلیغاتی بایستی با مشاورین این امر مشورتهای لازم را انجام دهید. یک اصل مهم در انتخاب هدیه تبلیغاتی، استفاده از کالاهایی است که افراد را ملزم به استفاده طولانی مدت از آن کند.

شارژر همراه یک وسیله کاربردی و پرطرفدار است و همچنین در سطح آن فضایی مناسب برای چاپ برند تبلیغاتی شما وجود دارد. همچنین به دلیل استفاده فراوان افراد از گوشی های هوشمند و مشکل اتمام شارژ این گوشیها، کاربر مجاب خواهد شد تا در هر محلی شارژر همراه خود را به همراه داشته باشد. این امر به دیده شدن لوگوی شما کمک بسیاری میکند.

 1. 16- فلش یا حافظه جانبی

فلش یه محصول منحصر به فرد برای بهره گیری به عنوان هدیه تبلیغاتی است. این کالا قیمت به صرفه ای نیز دارد. همچنین فلشها در طرحها، رنگها و حافظه های متفاوتی ساخته میشوند که به شما این امکان را میدهند تا بر اساس جامعه هدفی که برای آن برنامه ریزی کرده اید، طرح مورد نظر خود را سفارش دهید.

فلشها حجم اندکی دارند و به همین دلیل برای ارسال به مشتری شما را به دردسر نمی اندازند. این هدیه تبلیغاتی به راحتی در جیب افراد جای میگیرد و این امکان را فراهم میسازد تا افراد آن را در محیط های مختلفی حمل کنند و بر همین اساس برند و لوگوی شما را برای چشم افراد جامعه آشنا سازند.

 1. 17- عطر جیبی

انسانها به صورت فطری علاقه مند به بوی خوش هستند و سعی دارند در زمان شرکت در میهمانی ها و مراسم ها و یا زمانی که از خانه خارج میشوند خود را به عطر خوش بویی معطر نمایند.

عطر جیبی یک پیشنهاد فوق العاده و به صرفه برای استفاده  به عنوان هدیه تبلیغاتی میباشد. امروزه با پیشرفت و توسعه علوم عطرسازی، رایحه های بسیار فراوانی ساخته میشوند که برای شما این امکان را فراهم میکنند تا برای افراد مختلف و در سنین متفاوت، هدایای تبلیغاتی با رایحه های مختلفی سفارش دهید.

 1. 18- کیف کمری

در طول روز افراد بسیاری را مشاهده می کنید که از کیف کمری استفاده می کنند. کیف های کمری در ابعاد، رنگ و طرح های متفاوت و زیبایی تولید و عرضه میگردند و این برای شما یک مزیت محسوب میشود.

کیف کمری یک وسیله پرطرفدار و کاربردی است و به همین دلیل از جمله هدایای تبلیغاتی پر استفاده محسوب میگردد. این وسیله فضایی کافی برای چاپ لوگوی شما را دارا است و به تبلیغات برند شما کمک خواهد کرد و همچنین برای نشان دادن لوگوی شما به افراد جامعه بسیار مفید خواهد بود.

 1. 19- مچ بند سلامتی

آیا تا به حال دچار سردرد یا میگرن در محل کار خود شده اید و این احساس به شما دست داده است که نمی توانید کاری  برای بهبود آن انجام دهید؟ چه میشود اگر در محل کار خود از مچ بند سلامتی استفاده کنید که از نظر روانشناسی بالینی ثابت شده است برای سردرد و میگرن مفید است.

مچ بندهای سلامتی با داشتن سنگهای درمانی به شما حس خون سردی و آرامش را القا میکنند. بر همین اساس بهره گیری از این کالا به عنوان هدیه تبلیغاتی و چاپ برند شرکت بر روی آن و ارسال آن به افراد مختلف جامعه هدف، به طرز فوق العاده ای بر محبوبیت برند شما خواهد افزود.

 1. 20- کارتهای بازی سفارشی

یکی از چشمگیرترین ایده های تبلیغاتی در محصولات تجاری که متخصصین آن را بسیار مورد تایید قرار داده اند، کارت های بازی هستند که در پشت آن لوگوی شما و در جلوی آن تصاویر محصولات شما چاپ شده باشد. در این روش افراد به طور مستقیم و چندین بار در طول بازی با محصولات و برند شما آشنا خواهند شد.

تلفن : ۰۲۱-۳۳۰۷۲۰۸۲

موبایل : ۰۹۱۲۹۳۳۰۹۴۰

سایت : www.behrangdesign.ir