استفاده از کلیه ابزارهای این سایت ، برای شما و کاربران شما ، شامل تعرفه نیم بهای اینترنت با میزبانی داخلی می شود.
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی
کاهش رتبه الکسا

ربات افزایش فالوور در اینستاگرام بوفالو

boofollow.com

تصور کنید قادر به کسب فالوور از بلوار سر کوچتان می باشید! یا از محله و شهرتان... با استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام بوفالو قادر به کسب فالوور هدفمند، واقعی و فعال از هر مکان و موضوعی می باشید. تبلیغات واقعی و هدفمند در مارکتی به بزرگی اینستاگرام قادر به ایجاد تغییرات چشمگیر در مخاطبین ، مشتریان و کسب و کار شما است.
اینستاگرام روزانه صدها و هزاران API بوفالو یک سیستم قدرتمند ربات اینستاگرام است که با اتصال به فعالیت که قادر به ارتقا و کسب فالوور برای شما می باشند را بصورت کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به آنلاین بودن شما انجام می دهد. بزرگترین سوپربرندهای ایران و جهان در حال حاضر از این ربات جهت افزایش فالوور و کسب مخاطب در اینستاگرام استفاده می کنند. استارت آپ گرایند آمریکا که نمونه آن در تهران نیز وجود دارد از این ربات استفاده می کند که خود در حوزه توسعه و برندینگ فعال است.

پیج کاری ، شخصی ، تفریحی ، تجاری و پیج های محتوامحور همگی نیازمند سیستم پرقدرت مثل بوفالو هستند. در ادامه به برخی از امکانات ربات بوفالو می پردازیم:
- افزایش فالوور اینستاگرام نامحدود ( از هر مکان و موضوعی )
- افزایش لایک ، کامنت ، بازدید ویدیو و استوری نامحدود ( هدفمند و تعداد بالا )
- ارسال دایرکت تبلیغاتی انبوه بدون محدودیت داخلی و بصورت هدفمند ( اتوماتیک )
- ارسال دایرکت فالوبک نامحدود ( تبلیغاتی، تشکر، معرفی محصولات )
- ارسال پست خودکار نامحدود ( از کاربران هدف، مکان یا هشتگ مشخص )
- ارسال پست ز ماندار نامحدود
- اینستا دانلود
- گزارش لحظه ای تمامی فعالیت ها
- ارائه آمارگیر تمامی فعالیت های انجام شده
- جذب 1.5 الی 14 هزار فالوور هدفمند و فعال در ماه
- بدون نیاز به آنلاین شدن و مدیریت حساب
- قابلیت اتصال به نامحدود پروکسی و آی پی متفاوت
- سیستم پیش فرض و تنظیمات حرفه ای بدون ریسک و کاملا Safe
- 3 روز تست کاملا رایگان از پنل ساده بوفالو
- انجام تنظیمات رایگان + پشتیبانی
و ....

چرا بوفالو؟ ساده است! برترین سرورها، بیشتر ین امکانات، کمترین قیمت :)

در حال حاضر سیستم های دیگر هزینه بسیار بالایی برای جذب فالوور تبلیغاتی از مشتریانشان دریافت میکنند که گاهی اوقات به 180.000 تومان برای 1000 فالوور واقعی و فعال می رسد. بسیاری از این سیستم ها مشتریان خصوصی و بازاریابان بوفالو هستند که پیش از این پنل های همکاری را دریافت کرده بودند حال این پنل ها آزاد و با قیمتی باور نکردنی در دسترس عموم است بدون نیاز به تخصص ، بدون نیاز به دانسته های قبلی و فقط صرفا با ثبت نام ساده 10 ثانیه ای! ماهانه 1.5 کا الی 14 کا فالوور واقعی نسبت به پیج و تنظیماتتان دریافت خواهید کرد. همگی فعال، هدفمند و واقعی خواهند بود.
در صورت تمایل همچنین قادر به خرید پیج اینستاگرام – فروش پیج اینستاگرام بصورت آماده و با تعداد فالوور درخواستی نیز می باشید. که لینک آن در متن قرار داده شده است.
اطلاعات بیشتر در BooFollow.com