ثبت دامنه
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی
طراحی سایت
با توجه به التهابات بازار طلا و ارز ، به دستور مقام قضایی دسترسی به سایت محدود شده است. در حال پیگیری و رفع این مشکل هستیم. از شکیبایی شما ممنونیم

ربات افزایش فالوور در اینستاگرام بوفالو

boofollow.com

تصور کنید قادر به کسب فالوور از بلوار سر کوچتان می باشید! یا از محله و شهرتان... با استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام بوفالو قادر به کسب فالوور هدفمند، واقعی و فعال از هر مکان و موضوعی می باشید. تبلیغات واقعی و هدفمند در مارکتی به بزرگی اینستاگرام قادر به ایجاد تغییرات چشمگیر در مخاطبین ، مشتریان و کسب و کار شما است.
اینستاگرام روزانه صدها و هزاران API بوفالو یک سیستم قدرتمند ربات اینستاگرام است که با اتصال به فعالیت که قادر به ارتقا و کسب فالوور برای شما می باشند را بصورت کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به آنلاین بودن شما انجام می دهد. بزرگترین سوپربرندهای ایران و جهان در حال حاضر از این ربات جهت افزایش فالوور و کسب مخاطب در اینستاگرام استفاده می کنند. استارت آپ گرایند آمریکا که نمونه آن در تهران نیز وجود دارد از این ربات استفاده می کند که خود در حوزه توسعه و برندینگ فعال است.

پیج کاری ، شخصی ، تفریحی ، تجاری و پیج های محتوامحور همگی نیازمند سیستم پرقدرت مثل بوفالو هستند. در ادامه به برخی از امکانات ربات بوفالو می پردازیم:
- افزایش فالوور اینستاگرام نامحدود ( از هر مکان و موضوعی )
- افزایش لایک ، کامنت ، بازدید ویدیو و استوری نامحدود ( هدفمند و تعداد بالا )
- ارسال دایرکت تبلیغاتی انبوه بدون محدودیت داخلی و بصورت هدفمند ( اتوماتیک )
- ارسال دایرکت فالوبک نامحدود ( تبلیغاتی، تشکر، معرفی محصولات )
- ارسال پست خودکار نامحدود ( از کاربران هدف، مکان یا هشتگ مشخص )
- ارسال پست ز ماندار نامحدود
- اینستا دانلود
- گزارش لحظه ای تمامی فعالیت ها
- ارائه آمارگیر تمامی فعالیت های انجام شده
- جذب 1.5 الی 14 هزار فالوور هدفمند و فعال در ماه
- بدون نیاز به آنلاین شدن و مدیریت حساب
- قابلیت اتصال به نامحدود پروکسی و آی پی متفاوت
- سیستم پیش فرض و تنظیمات حرفه ای بدون ریسک و کاملا Safe
- 3 روز تست کاملا رایگان از پنل ساده بوفالو
- انجام تنظیمات رایگان + پشتیبانی
و ....

چرا بوفالو؟ ساده است! برترین سرورها، بیشتر ین امکانات، کمترین قیمت :)

در حال حاضر سیستم های دیگر هزینه بسیار بالایی برای جذب فالوور تبلیغاتی از مشتریانشان دریافت میکنند که گاهی اوقات به 180.000 تومان برای 1000 فالوور واقعی و فعال می رسد. بسیاری از این سیستم ها مشتریان خصوصی و بازاریابان بوفالو هستند که پیش از این پنل های همکاری را دریافت کرده بودند حال این پنل ها آزاد و با قیمتی باور نکردنی در دسترس عموم است بدون نیاز به تخصص ، بدون نیاز به دانسته های قبلی و فقط صرفا با ثبت نام ساده 10 ثانیه ای! ماهانه 1.5 کا الی 14 کا فالوور واقعی نسبت به پیج و تنظیماتتان دریافت خواهید کرد. همگی فعال، هدفمند و واقعی خواهند بود.
در صورت تمایل همچنین قادر به خرید پیج اینستاگرام – فروش پیج اینستاگرام بصورت آماده و با تعداد فالوور درخواستی نیز می باشید. که لینک آن در متن قرار داده شده است.
اطلاعات بیشتر در BooFollow.com