namalux
apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

صندلی اداری و صندلی مدیریتی ارگونومیک dxracer ، متفاوت تر از آنچه که فکرش را می کردید

صندلی اداری یا صندلی مدیریتی در محیط اداره ، شرکت و دفاتر مدیریتی بسیار حایز اهمیت می باشد. نشستن طولانی مدت علاوه بر آنکه باعث ایجاد خستگی در ستون فقرات می شود ، با ایجاد خستگی و کوفتگی در بدن کیفیت نیروی انسانی شرکت ها و ادارات و دفاتر مدیریتی را پایین می آورد. از این رو بسیاری از مدیران شرکت ها خرید صندلی اداری  و انتخاب صندلی مدیریتی با قیمت مناسب که دارای ارگونومیک مناسبی برای استفاده طولانی از کامپیوتر و میزهای اداری باشد را جزو وظایف خود می دانند.

مزیت استفاده از صندلی اداری و صندلی مدیریتی ارگونومیک

–۱ پشتیبانی صندلی از وضعیت درست بدن:

شاید مهمترین دلیل اینکه بیشتر مردم هنگام نشستن پشت میز کار، بطور ناخودآگاه به وضعیت نادرست و نامناسب گرایش دارند، استفاده از صندلی های معمولی رایج باشد. یک صندلی ارگونومیک به خودی خود این مشکل را برطرف میسازد، زیرا دارای تمام شرایط لازم برای ایجاد وضعیت صحیح نشستن همانند محافظت از سر و گردن برای جلوگیری از خستگی و فشار میباشد. بعلاوه با تنظیم ارتفاع مناسب برای نشمینگاه صندلی، قرار گرفتن کف پاها روی زمین، ایجاد زاویه ۹۰ درجه زانوها و هم‌راستایی آن با کفل، تامین میشود. این اصلاحات بطور خودکار به شما کمک میکند تا وضعیت صحیح اندام خود را در هنگام نشستن حفظ کنید.


dxracer

۲- راحتی و آسایش بیشتر در صندلی اداری dxracer

صندلی های ارگونومیک همواره راحت تر از صندلی های معمولی است. زیرا آنها با ملاحظات حفاظت از بدن کاربر طراحی شده اند؛ شما به آسانی قادر به تنظیم تمام اجزاء آن هستید تا به وضعیت مناسب با اندام خود دست یابید، و این امر به راحتی و آسودگی بیشتر این صندلی‌ها می‌انجامد.

 

۳-کاهش ریسک ابتلا به عوارض گردن:

نشستن طولانی مدت بدون پشتیبانی از سر و گردن، موجب بروز درد و نارحتی در ناحیه گردن و شانه ها میشود. این امر حتی بعد از مدتی سبب ابتلا به بیماریهای مهره گردن میگردد. صندلی‌های ارگونومیک داری یک پشت سری مناسب برای محافظت از سر و گردن بوده تا حتی در حین نشستن طولانی، از درد و خستگی این نواحی جلوگیری نماید. این ویژگی به خصوص برای افرادی که در هنگام کار مجبور به انجام مکالمات طولانی با تلفن هستند، بسیار مفید و ضروری می‌باشد.

 

۴- کاهش ریسک ابتلا به کمردرد:

همه صندلی های ارگونومیک دارای تکیه گاهی هستند که از انحنای طبیعی ستون مهره ها پشتیبانی میکند. بر خلاف نمونه های معمولی، در این صندلی‌ها تکیه گاه به اندازه کافی بلند است تا سرتاسر کمر و سر و گردن کاربر را پوشش دهد. همچنین در برخی از صندلی های ارگونومیک امکان تنظیم زاویه تکیه‌گاه بیش از ۹۰ درجه نیز وجود دارد.

در امر طراحی و تولید دارای اعتباری خدشه ناپذیر است، و این اعتبار تنها ناشی از همکاری های متعدد با گروههای شناخته شده و گیمرهای حرفه ای نیست. تخصص این شرکت در دانش طراحی ارگونومیک بسیار حائز اهمیت است. آنها میدانند بدون این ملاحظات ایمنی و سلامتی، نشستن طولانی مدت بر روی یک صندلی تبعاتی دارد که بسیار فراتر از چیزی است که ما تصور میکنیم و قادر به پذیرش آن هستیم.

همچنین احاطه بازار توسط صندلی ارگونومیک اداری  DXRacer نتیجه پیشینه پربار شرکت و کیفیت ساخت این محصول است.  کسب این اعتبار و تجربیات ارزشمند فراوان، DXRacer   را تبدیل به نامی قابل احترام نموده است.


dxracer

اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که نمیتوانید از جلسات طولانی گیم صرف نظر کنید، بهتر است در فکر تهیه یک صندلی ارگونومیک مدیریتی متناسب با سایز و نیازهای خود باشید.

البته تهیه یک صندلی اداری DXRacer  به معنای تضمین پیشرفت شما در گیم نیست، اما به شما کمک میکند مدت بیشتری را بدون خستگی و آسیبهای جسمانی برای کسب مهارتهای مورد علاقه خود، تمرکز کنید.

با جمع‌بندی مطالب فوق و تمام مباحثی که تا کنون در این زمینه به آن پرداخته ایم، به این نتیجه میرسیم که DXRacer بهترین صندلی در سرتاسر جهان است.

صندلی مدیریتی DXRacer  از مواد فوق العاده با کیفیت و با به کارگیری دانش و روش های بسیار پیشرفته ساخته شده و بسیار بادوام و دارای ماندگاری دراز مدت میباشد.  در عین استحکام وثبات،  نسبتاً سبک بوده و با داشتن ویژگی ها و امکانات متعدد، هر گیمری که ساعات طولانی را در برابر صفحه نمایش خود سپری میکند، نیازمند داشتن آن است.