apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی
wixpop

چگونه یک لباس زیر مردانه باکیفیت انتخاب کنیم؟

ernika-co

یکی از مواردی که در اصول اولیه‌ی پوشش امروزی جزو موارد اصلی است، پوشیدن لباس زیر مناسب است که سبب حفظ سلامتی می‌شود و ظاهر آراسته‌تری می‌سازد. اغلب مردم در انتخاب لباس زیر مناسب با مشکل روبرو هستند و دقیقا نمی‌دانند چه لباس زیری انتخاب کنند. علاوه بر این، شاهد اجناس بی‌کیفیتی هستیم که با دوام نیستند و از الیاف نامناسبی تهیه شده‌اند و خود می‌توانند زمینه‌ساز به وجود آمدن انواع بیماری‌ها باشند.
سایت ارنیکا وابسته به تولیدی گل سرخ با سابقه‌ای درخشان در تولید و عرضه‌ی انواع لباس زیر مردانه در این مقاله می‌خواهد شاخص‌های مهمی که در انتخاب یک زیرپوش با کیفیت اهمیت دارد را برای شما بیان کند.
1- زیرپوشی را انتخاب کنید که دقیقا به همین منظور طراحی شده است
معمولا عادت داریم که به سراغ حراجی‌ها برویم و با خرید یک زیرپیراهنی ارزان قیمت به خرید خود خاتمه بدهیم. اما موضوعی که نادیده می‌گیریم این است که این اقلام ارزان قیمت برای سلامت و راحتی شما طراحی نشده‌اند و نمی‌توانند شما را در طول روز شاداب نگه‌دارند.بسیاری از لباس زیرهای ارزان قیمت فاقد کیفیت و شاخص‌های برتر برای حفظ سلامتی هستند.
2- نسبت به شرایط سایر پوشاک تان زیرپوش خود را انتخاب کنید
زیرپوشهای رنگی خصوصا رنگهای روشن باعث ایجاد شادابی و طراوت روحی می شود ، اما باید توجه کنید ، زیرپوش رنگی با پیراهن رنگ روشن و خصوصا سفید ظاهر خوبی نخواهد داشت و در این شرایط حتما باید از زیرپوش سفید استفاده کنید ، همچنین زیرپوش های سفید به لحاظ بهداشتی مناسب تر می باشد.
3- در شرایط مختلف از انواع زیرپوش ها استفاده کنید
اگر از لباس‌هایی استفاده می‌کنید که دکمه‌ها را تا یقه کاملا می‌پوشاند ، می‌توانید از زیرپوش نیم آستین استفاده کنید. در مواقعی که یقه لباس باز است از زیرپوش‌های رکابی استفاده کنید، چون درصورتی‌که مدل نیم آستین پوشیده باشید، و دکمه‌های یقه بسته نباشد یا یقه لباس باز باشد، زیرپوش شما کاملا قابل مشاهده خواهد بود. همچنین در صورت پوشیدن لباس آستین کوتاه از زیر پوش آستین حلقه ای و رکابی استفاده کنید زیرا در صورتی که از زیر پوش نیم آستین استفاده کنید آستین های این زیرپوش از زیر لباس به بیرون زده و جلوه ی نا مناسبی میدهد.
4- لباس زیر با پارچه‌ها‌یی از جنس الیاف پلاستیکی نخرید
یکی از موضوعاتی که پزشکان در مورد لباس‌ زیرهایی از جنس پلاستیک توصیه می‌کنند، این است که از زیرپوش‌های تولید شده از الیاف پلاستیکی استفاده نکنید زیرا با توجه به تماس مستقیم با بدن امکان ایجاد عفونت‌ها و حساسیت های پوستی وجود دارد. به جای این لباس‌ها از لباس‌های زیر نخی که در بازار هم موجودند استفاده کنید. الیاف نخی یک عایق حرارتی نیز هستند که این مزیت باعث می شود تابستانی سرد و زمستانی گرم را احساس کنید.
5- لباسی با قالب استاندارد بدن خود تهیه کنید
استفاده از طراحی مناسب بدن شما، نه تنها باعث راحتی و کمتر دیده شدن زیرپوش شما می‌شود، بلکه باعث می‌شود که شما چاق‌تر از آنچه که هستید، جلوه نکنید.سعی کنید سایز مناسب خود را بپوشید. برای فهمیدن بهتر سایز مناسب خود می توانید با مراجعه به سایت محصولات لباس زیر ارنیکا این اطلاعات را بدست آورید.
در پایان توصیه می‌کنیم که برای انتخاب یک لباس زیر باکیفیت این محصولات را از فروشگاه های معتبر و خریداری نمایید و به برچسب‌های محصولات و نحوه‌ی شستشو و نگهداری از لباس دقت کنید.
محصولات لباس زیر ارنیکا وابسته به تولیدی گل سرخ سابقه‌ای درخشان در مورد تولید انواع لباس زیر مردانه دارد. محصولات لباس زیر ارنیکا با بهره گیری از الیاف طبیعی صددرصد ایرانی ، و تولید شده در تبریز است. تمام مراحل توليد نخ ، پارچه ، برش، دوخت و بسته بندي طبق نظارت کارشناس هر بخش این تولیدی در محل کارگاهی این مجموعه انجام مي گيرد.
اجناس تولید شده در تولیدی گل سرخ از هر نظر با کیفیت و مرغوب است و تمام تلاش کارشناسان تولیدی بر آن است که اجناسی که به دست مردم خواهد رسید دارای دوام و کیفیت عالی باشد.
در پایان برای دانستنی‌های بیشتر در مورد نحوه انتخاب لباس و زیرپوش مردانه و راهنمای انتخاب انواع لباس زیر مردانه به سایت ارنیکا مراجعه فرمایید.