2ad
fardadigital
استفاده از کلیه ابزارهای این سایت ، برای شما و کاربران شما ، شامل تعرفه نیم بهای اینترنت با میزبانی داخلی می شود.
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی
کاهش رتبه الکسا sitedar طراحی سایت

مانتو اداری خود را مناسب انتخاب کنید

indoform


شیک پوشی و خاص بودن در میحط کار همیشه با خرید مانتو فرم و مانتو اداری گران قیمت و یا رنگ و طرح های عجیب موثر نمی شود. اگر تمایل دارید در محیط کار خود شیک و جذاب به نظر برسید گاهی با پوشیدن مانتو اداری و مانتو فرم ساده و مناسب با رعایت تمام اصول یک لباس کاری و اداری می توان به راحتی خاص بودن را تجربه کرد.
مانتو اداری در واقع یک فرم پوششی رسمی بانوان، ویژه اداره ها، شرکت ها، سازمان ها، ارگان های خصوصی، نیمه خصوصی و دولتی می باشد.
رنگ این دسته از لباس های رسمی و مانتو اداری، تیره در نظر گرفته شده اند و در واقع یک استانداری جهانی برای پوشش و لباس رسمی اداری می باشد. ترکیب رنگی آنها شامل: رنگ سرمه ای ، رنگ مشکی ، رنگ زغالی و رنگ طوسی می باشد. البته این موضوع نسبی هست چون خیلی از شرکت ها بر اساس قوانین و رنگ سازمانی خود اقدام به تهیه مانتو اداری و مانتو فرم خود می کنند.
غالبا انتخاب رنگ تیره بخاطر دیر کثیف شدن آن است، این امر باعث می شود فاصله زمانی بیشتری بین شستوشو یونیفرم شما بیافتد.
این دسته از رنگ ها برای مانتو اداری، دارای مزیت بسیار خوبی برای ست کردن با انواع لباس ها و اکسسوری های دیگه می باشد.
یکسان سازی در پوشش محل کار باعث گسترش استفاده از لباس های رسمی برای کارکنان شرکت ها و سازمان ها شده است. اما در نهایت نکته بسیار مهم در پوشش این دست از لباس های رسمی و مانتو اداری این است که شخص با آن احساس راحتی داشته باشد و بیانگر شخصیت شما باشد.

2 مدل مانتو اداری جدید تولیدی پوشاک ایندو رو حتما ببینید
indoform

indoform

خرید اینترنتی مانتو فرم اداری جدید
باتوجه به اینکه بصورت روزانه از مانتو اداری و تن پوش های رسمی در محیط کار استفاده می کنید، بهتر است نوع پارچه، رنگ و دوخت آن را در کنار راحت بودنش در نظر بگیرید. مانتو نباید خیلی جذب و تنگ باشد که راحت نباشید و آزادی عمل را از شما بگیرد. و نباید انقدر گشاد باشد که کل روز مجبور به جمع و جور کردن مانتو مشغول باشید و چهره زشتی از شما در ذهن دیگران ایجاد کند.
فصل سرما و گرما را هم باید در نظر گرفت. اگر جنس پارچه ها مصنوعی و غیر نخ باشد باعث ناراحتی پوستی، گرما شدید در فصل گرم و سرمای بد در فصل سرد خواهد شد.
لباس فرم مناسب، دست کم در ظاهر، دلمشغولی های درونی یک زن درباره قدرت و جنسیتش را برطرف می کند. چون که مسئله واقعاً همین است، اینطور نیست؟ پوشش کار برای زنان سخت تر است تا مردان، چون محیط های کاری را هنوز غالباً مردان اداره می کنند، و زنان، که برای به رسمیت شناخته شدن زیر نگاه مردانه رقابت می کنند، باید تصمیم بگیرند چقدر مایل اند که سر کار قدرت داشته باشند. چقدر با انتخاب لباستان به آنها یادآوری می کنید که لباسی که صبح پوشیده اید مناسب است؟ زنان وقتی با تصمیم هایی درباره نوع پوشش مواجه می شوند، مجبورند مدام و صریح این مسائل را بررسی کنند.
در نظر داشته باشید در هنگام خرید مانتو اداری و مانتو فرم حتما فرم و اندام خودتون را مد نظر قرار بدهید که مانتوی مناسب انتخاب و خریداری کنید.
نکات بسیار مهم که در انتخاب مانتو باید در نظر گرفت به شرح ذیل است:
۱. قد مانتو
قد مانتو باید تناسب کامل با قد شما داشته باشد و با در نظر گرفتن قد خودتون مانتو را انتخاب کنید. اگر چاق هستید بهتر است مانتو اداری با قد بلند بپوشید. اگر قد کوتاهی دارید مانتو با برش های عمودی خرج کار، باعث بلند قدرتر نشان دادن شما می شود.
۲. سایز مانتو
مانتو اداری تنگ انتخاب درستی برای پوشش شما نیست. کار در هر محیط کاری و شرایط کاری همیشه همراه با فعالیت است حتی اگر پشت میز نشین باشید یا حتی اگر فعالیت بدنی اصلا نداشته باشید. آنها را مانند لباس رزم در نظر داشته باشید، هر چقدر قوی باشید ولی قدرت مانور نداشته باشید شما ضعیف هستید. پس لباس کار باید راحت و سایز مناسب داشته باشد
۳. جنس پارچه مانتو
چنس پارچه باید نخی یا حداقل با درصد بالایی نخ باشد. این دسته از پارچه ها باعث ایجاد حساسیت پوستی نخواهد شد و تعریق روی لباس باعث ایجاد بوی نامطبوع نمی کند.
پارچه نخی یک خصوصیت دیگر هم اگر داشته باشد به کیفیت کار بیشتر می افزاید و آن هم کش دار ( لایکرا) بودنش است مخصوصا کش دو طرفه.
تولیدی ایندو با در نظر گرفتن تمامی موارد ذکر شده و نیاز بازار اقدام به طراحی و تولید مانتو فرم در طرح و رنگ های خاص نموده است.