ثبت دامنه
apandwin
استفاده از کلیه ابزارهای این سایت ، برای شما و کاربران شما ، شامل تعرفه نیم بهای اینترنت با میزبانی داخلی می شود.
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

بهترین سایت دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال

iranzirnevis

امروزه پیدا کردن بهترین سایت دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال اهمیت بالایی دارد. شاید بپرسید چرا؟ کم کم فصل تابستان فرا می رسد و بیشتر ما برنامه ریزی کرده ایم تا فیلم ها، سریال ها و انیمیشن های جدید و محبوبمان را در تابستان نگاه کنیم. اما همیشه پیدا کردن یک زیرنویس هماهنگ کار آسانی نیست. پس بهتر است که یک سایت مرجع دانلود زیرنویس فارسی خوب پیدا کنید و برای دانلود زیرنویس های خود از آن استفاده کنید تا کمترین میزان اتلاف وقت و انرژی را داشته باشید. ما به شما سایت ایران زیرنویس را معرفی می کنیم.
سایت ایران زیرنویس در طول روز و در بازه های زمانی بروز می شود و به این ترتیب، شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به زیرنویس های فارسی منتشر شده دسترسی پیدا کنید. سرعت بارگذاری سایت و سرعت دانلود از لینک های مستقیم این سایت بسیار بالا می باشد و سایت با تمام دستگاه های هوشمند سازگار می باشد. همچنین این سایت برای فیلم ها، سریال ها و انیمیشن هایی که در سایت های معتبر مانند IMDb مورد توجه قرار می گیرند، زیرنویس اختصاصی تهیه می کند.
در طول تابستان قرار است آثار بسیار زیاد و مهمی منتشر شوند اما هیچکدام از آنها به اندازه قست دوم انیمیشن شگفت انگیزان (Incredibles 2 2018) مورد توجه قرار نگرفته است. کمپانی های انیمیشن سازی والت دیزنی و پیکسار تصمیم گرفته اند تا قسمت دوم این انیمیشن را 14 سال بعد از قسمت اول منتشر کند. در این قسمت خانواده ی شگفت انگیز باز می گردند تا یک شخصیت شرور دیگر را شکست دهند و آمریکا و همچنین دنیا را نجات دهند. بلافاصله بعد از انتشار این انیمیشن، شما می توانید برای دانلود زیرنویس فارسی شگفت انگیزان 2 به سایت ایران زیرنویس مراجعه کنید.
البته از حق نگذریم تعداد افرادی که منتظر فصل آخر سریال Game of Thrones هستند با هیچ فیلم یا سریال دیگری قابل مقایسه نیست. این سریال به قدری محبوب است که هر روز به تعداد ببیندگان و طرفداران آن افزوده می شود. باید ببینیم در فصل آخر این سریال که رکوردهای بسیار زیادی را جابجا کرده است، چه اتفاقاتی خواهد افتاد. برای دانلود زیرنویس فارسی بازی تاج و تخت به صفحه ی آن مراجعه کنید و بهترین زیرنویس های موجود را دانلود کنید.