namalux
apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

آنچه در مورد وقت سفارت باید بدانید

پس از اخذ وقت سفارت چه کنیم؟

پس از این که وقت سفارت را اخذ کردید باید به آماده سازی مدارک بپردازید. اما چه مدارکی را باید به سفارت ارائه دهید! این نکته بسیار مهم است و در این که شما بتوانید ویزای موردنظر خود را اخذ کنید یا خیر بسیار تأثیر دارد. مشاورین ویزابان با راهنمایی های مفید و چیدمان درست و دقیق مدارک شما را در این امر هم یاری می کنند.

شما باید مطابق با آنچه که سفارت می خواهد اقدام کنید. به عنوان مثال در وقت سفارت اسپانیا باید کلیه مدارکی که ارائه می دهید دارای مهر دادگستری هم باشد. در غیر این صورت سفارت مدارک را از شما نمی پذیرد. اما در وقت سفارت ایتالیا شما می توانید مدارک را تنها با مهر دارالترجمه رسمی ارائه دهید و سفارت هم این مدارک را می پذیرد.

پس از این که مدارک را تهیه کردید و به سفارت ارائه دادید، می توانید منتظر پاسخ سفارت بمانید. سفارت پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن به شما ابلاغ می کند و به این ترتیب می توانید سفر خود را به کشور مورد نظر آغاز کنید. البته ممکن است این پاسخ منفی هم باشد.

در نظر داشته باشید که اگر قصد شرکت در سمینار یا جلسه ای خاص را دارید بهتر است که وقت سفارت فوری را اخذ کنید. در حقیقت اگر برنامه سفر شما خاص است و برای هدفی مهم باید در تاریخی مشخص به کشور مقصد وارد شوید، بهتر است که وقت سفارت فوری را اخذ کنید.

وقت سفارت عادی را هم باید زمانی اخذ کنید که تنها برای گردش می خواهید به این کشور سفر کنید، مانند وقت سفارت کانادا توریستی. در این صورت برنامه سفر شما به مورد خاصی وابسته نیست و به این ترتیب به راحتی می توانید ویزای کشور مورد نظر خود را اخذ کنید. پس مدارک را به طور کامل آماده کنید.


irnovisa

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت چیست؟

برای این که مشاورین مجرب ویزابان برای شما وقت سفارت را اخذ کنند کافی است تا با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۳۶۰۸۹۴ الی ۸ تماس حاصل نمایید. همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با مشاورین این مجموعه ارتباط برقرار کنید تا در کمترین زمان ممکن برترین خدمات را اخذ کنید.

مدارکی که باید برای اخذ وقت سفارت ایتالیا به مشاورین این مجموعه ارائه دهید، تنها یک تصویر از گذرنامه می باشد. شما با اعلام تاریخ مد نظر خود برای سفر و ارسال یک تصویر از گذرنامه می توانید به راحتی وقت سفارت را اخذ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است تا با شماره درج شده در چند سطر بالاتر تماس حاصل نمایید.