apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

خرید کتاب های پزشکی در وب سایت انتشارات جعفری

با توجه به نیاز جامعه پزشکی امروز، معرفی کتاب ها کار دشواری می باشد، ما در انتشارات جعفری توانسته ایم مراجع و رفرنس های اصلی در همه بخشهای پزشکی را فراهم کرده و در اختیار خواننده قرار دهیم. انتشارات جعفری به صورت تخصصی روی کتاب پزشکی فعالیت می کند .
امروزه کتب رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، هوشبری، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، انفورماتیک سلامت، مدارک پزشکی، رادیولوژی در سرتاسر جهان برای استفاده عموم در دسترس می باشد. انتشارات جعفری کلیه کتابهای همه ناشران پزشکی و دندانپزشکی و پیراپزشکی را برای دسترسی راحتتر و سریعتر شما عزیزان در سایت انتشارات جعفری به آدرس www.jafaripub.com گردآوری کرده است.

چند نمونه از کتب معروف علوم پایه پزشکی:

۱- آناتومی گری برای دانشجویان (Gray’s anatomy for student)

۲- فیزیولوژی گایتون (Guyton and Hall Medical Physiology)

۳- اطلس آناتومی سوبوتا (Sobotta Atlas of Anatomy)

و …

کتاب لاتین پزشکی انتشارات جعفری با بالاترین و نفیس ترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

نظام آموزش پزشکی عمومی شامل ۵ دوره است:
۱- علوم پایه
۲- فیزیوپاتولوژی
۳- کارآموزی بالینی
۴- کارورزی بالینی
انتشارات جعفری با تکیه بر چند دهه سابقه فعالیت در زمینه کتاب های پزشکی و  کتاب دندانپزشکی  و با در اختیار داشتن امکانات مدرن و پیشرفته، پرسنل مجرب و کارآزموده و با بهرهمندی از توان فنی و ظرفیتهای موجود، بستری مناسب برای تبادل اندیشه و همکاری با شما سروران گرانقدر را فراهم نموده و همواره آرزو و خواسته قلبی ما بهترین کیفیت، نازلترین قیمت و تخفیف استثنایی در تولید و خدمت­رسانی به جامعه علمی و دانشگاهی کشور اسلامی و عزیز ایران بوده و هست. امید است اصحاب قلم و پژوهشگران جهت خدمت­رسانی به دانشگاهیان و جامعه علمی کشور و انتقال علم و تجربه به فرزندان این مرزبوم که مدیران آینده و سازندگان پله­های ترقی، پیشرفت و خودکفایی کشور جمهوری اسلامی ایران هستند ما را همراهی و مساعدت نمایند و پذیرای تقاضای همکاری ما باشند..