ثبت دامنه
fardadigital
استفاده از کلیه ابزارهای این سایت ، برای شما و کاربران شما ، شامل تعرفه نیم بهای اینترنت با میزبانی داخلی می شود.
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی
کاهش رتبه الکسا

مرجع دانلود زیرنویس فارسی-جوان ساب

javansub.com

یکی از مشکلاتی که اغلب ما بعد از دانلود فیلم و یا سریال مورد علاقمون داریم، پیدا کردن هماهنگ ترین و خوانا ترین زیرنویس فارسی برای آن است. به همین دلیل، یک سایت مرجع عالی را در این زمینه ایجاد کردیم؛ سایت جوان ساب که بصورت تخصصی در زمینه ی دانلود زیرنویس فارسی فعالیت دارد. سایت جوان سایت ( javansub.com )که مرجع دانلود زیرنویس فارسی است، دارای چند دسته بندی زیرنویس فارسی فیلم، زیرنویس فارسی سریال و زیرنویس فارسی انیمیشن می باشد.
ما سعی داریم بیشتر فیلم ها، سریال ها و انیمیشن هایی که از نظر کاربران ایرانی آثار خوبی هستند و در سایت معتبر IMDB هم نمره ی بالایی را کسب کرده اند، ترجمه کنیم و زیرنویس فارسی آن ها را در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرا دهیم.
لینک های دانلود زیرنویس ما بصورت مستقیم و دارای سرعت فوق العاده ای هستند تا بتوانید زیرنویس فیلم، زیرنویس سریال و یا زیرنویس انیمیشن مورد نظر خود را خیلی راحت دانلود کنید .
زیرنویس های فارسی که برای دانلود قرار می گیرند، با اغلب کیفیت های رایج مانند BluRay  ، WEB-DL ، HDTV و... هماهنگی کامل دارند.
در این میان، بطور مرتب، زیرنویس فارسی سریال هایی که بصورت هفتگی منتشر می شوند، در زمان مناسب، در سایت قرار می گیرند و چندین بار بروز می شوند تا کیفیت های تکمیلی قرار داده شوند. همچنین برای تمامی فیلم و انیمیشن های سایت نیز این فرآیند در سایت جوان ساب تکرار می شود.
از جمله سریال هایی که اکنون در حال پخش می باشد، سریال محبوب Vikings می باشد که ماجراجویی های یک گروه از وایکینگ های جنجگو را دنبال می کند و تاخت و تاز آنها را در منطقه اسکاندیناوی و انگلستان به تصویر می کشد. این سریال در بین کاربران ایرانی با استقبال بسیار فراوانی مواجه شده است که به راحتی می توانید برای دانلود زیرنویس فارسی سریال Vikings به سایت جوان ساب سر بزنید. امکان ندارد که صحبت از سریال بشود و پای سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) به داخل بحث باز نشود! فصل آخر این شاهکار تلویزیونی، قرار است سال بعد پخش شود. پس بهتر است، با دیدن دوباره ی فصل های قبلی، خود را برای فصل آخر آماده کنید. به شما پیشنهاد می کنیم برای دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones به سایت ما سر بزنید و بهترین زیرنویس های موجود را دانلود کنید.