fardadigital
ثبت دامنه
استفاده از کلیه ابزارهای این سایت ، برای شما و کاربران شما ، شامل تعرفه نیم بهای اینترنت با میزبانی داخلی می شود.
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی
فروشگاه فایل کاهش رتبه الکسا سایت ساز زرین طراحی سایت

بهترین کوتاه کننده لینک فارسی

مدیریت هوشمند لینک جی

کوتاه کننده لینک  جی یک سرویس مدیریت لینک میباشد که براساس نیازیهای کاربران فارسی زبان طراحی و پیاده سازی شده جی به شما این امکان را میدهد که به سادگی لینک های خود را بدون محدودیت در تعداد کوتاه کرده وبا توجه به نیاز شما در هر زمان آنها را ویرایش و بروز کنید. آمارگیر جی  کلیه آمار های سمت کاربر را ثبت میکند آمارهایی همچون شهر بازدید کننده دیوایس یا دستگاه کاربر لینک ارجاع دهنده میزان بازدید یونیک و تعداد بازدید ها توسط هر فرد. بصورت تک لینک و مجموع هر کدام مجزا.
Jee.ir با توجه به نیازها و شرایط دنیای امروز طراحی شده بعبارتی شما میتوانید برای هر لینک کوتاه شده دو لینک به سیستم معرفی نمایید. یک لینک برای کاربران دسکتاپ و لینک دیگر برای مخاطبان تبلت و گوشی های هوشمند. شما با اینکار مخاطبان خود را هدفمند سازی میکنید و با توجه به دستگاه استفاده شده صفحات بهینه تری در اختیار آنها قرار میدهید.
همچنین:
در سیستم جی ابزارها و افزونه های مختلفی برای شما عزیزان وجود دارد که با کمک آنها میتوانید فعالیت هوشمندانه تر و بهینه تری در شبکه های اجتماعی همچون تلگرام / واتساپ / اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی داشته باشید با کمک این ابزارها میتوانید بدون دغدغه و با شناخت بیشتری به کاربران خود سرویس دهید.
از دیگر خدمات سرویس کوتاه کننده لینک جی میتوان قابلیت کوتاه کردن و مدیریت لینک عضویت تلگرام و یا ایجاد لینک های کوتاه برای شبکه اجتماعی اینستاگرام نام برد. کوتاه کردن لینک تلگرام میتواند بازخورد خیلی خوبی برای شما داشته باشد شما میتوانید در سیستم jee.ir لینکها را مستقیم و غیره مستقیم تعریف کنید. و با توجه به نیاز خود مخاطبانتان را ملزم به دیدن سایت یا بنرهای تبلیغاتی خود کنید.
این قابلیت بسیاری خوبی برای شما عزیزان است که در حالی که به سایرین در یافتن سایتهای مفید کمک میرسانید محصول یا خدمات خود را نیز به آنها معرفی میکنید. خدمات جی کاملا رایگان بوده و هیچگونه تبلیغی برای کاربران نمایش داده نخواهد شد. ما سیستم آموزش و پشتیبانی پیشرفته ای برای شما فراهم کرده ایم که به سادگی مشکلات یا سوالات خود را برطرف کنید و بتوانید از حداکثر امکانات سیستم مدیریت لینک جی به بهترین نحو ممکن بحره ببرید. وبسایت جی دارای پنل کاربری بسیار پیشرفته ای میباشد که با عضویت در آن میتوانید از امکانات بیشمار ما استفاده نمایید
مشاهده سایت مدیریت لینک جی