siteyou.net
apandwin
استفاده از کلیه ابزارهای این سایت ، برای شما و کاربران شما ، شامل تعرفه نیم بهای اینترنت با میزبانی داخلی می شود.
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

میهن اسکریپت معتبر ترین مرجع خرید قالب وردپرس

mihanscript

وردپرس یک سیستم پرطرفدارتر و حرفه ای برای طراحی سایت می باشد. با بهره گیری از سیستم مدیریت محتوای وردپرس قادر خواهید بود بدون نیاز به دانش فنی و در سریع ترین زمان ممکن یک سایت حرفه ای و کامل در موضوعات مختلف مانند شخصی، شرکتی،  فروشگاهی و .. راه اندازی کنید.

یک سایت منحصر‌به‌فرد و پربازدید می بایست دارای ظاهری زیبا، حرفه ای و کاربرپسند باشد. بنابراین قالب وردپرس یکی از نیاز های اساسی هر طراح سایت است. برای پاسخ به این نیاز مارکت‌هایی در سراسر جهان ایجاد شده اند تا قالب‌های تجاری وردپرس را در اختیار کاربران قرار دهند. اما متاسفانه به دلیل برخی تحریم‌ها و محدودیت‌ها مشکلاتی برای کاربران ایرانی در دسترسی به این مارکت های وردپرس ایجاد شده است. این موضوع نیاز به یک فروشگاه تخصصی قالب وردپرس در کشورعزیزمان را بیش ار پیش آشکار می سازد.

سایت های بسیاری نیز در زمینه فروش قالب وردپرس در ایران راه اندازی شده و مشغول فعالیت هستند. اما متاسفانه اکثر این مارکت های وردپرس تنها با چشم انداز کسب درآمد و سود ایجاد شده و به کیفیت قالب وردپرس ارائه شده و نحوه پشتیبانی توجهی ندارند که این موضوع سبب شده تا کاربران پس از خرید قالب ودپرس با مشکلات زیادی رو به رو شوند.


mihanscript

قالب وردپرس اورجینال در میهن اسکریپت

براین اساس فروشگاه قالب وردپرس میهن اسکریپت بر آن شده است تا با در نظر گرفتن نیازهای کاربران ایرانی، قالب های وردپرس اورجینال را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد. همچنین مشتریان فروشگاه قالب وردپرس میهن اسکریپت معتبرترین پشتیبانی را تجربه خواهند کرد.

مهم نیست چه کسب و کاری دارید و چه ایده ای را می خواهید برای سایت خود پیاده سازی کنید، از این پس شما می توانید به سادگی قالب وردپرس دلخواه خود را در موضوعات گوناگون چندمنظوره ، فروشگاهی ، خبری ، شرکتی و .. از فروشگاه قالب وردپرس میهن اسکریپت تهیه کرده و با خیالی آسوده، حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی طراحی و راه اندازی کنید. مشتریان میهن اسکریپت به جای صرف زمان برای رفع مشکلات مربوط به قالب وردپرس از این زمان برای افزایش بازدید سایت و گسترش کسب و کار خود بهره می برند.

همچنین آموزش‌های کار با قالب‌ وردپرس و افزونه‌ها نیز در بخش آموزش وردپرس در سایت میهن اسکریپت برای شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

 

کد تخفیف ۲۰ درصدی مخصوص کاربران یک ابزار : ۱abzar