namalux
apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

نما رنتر اجاره تلویزیون شهری و ویدئووال تحولی در صنعت تبلیغات

امروزه استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال ها دراطلاع رسانی و امور تبلیغاتی استفاده فراوانی می گردد. به نوعی میتوان گفت که تلویزیون در ابعاد بزرگ که به نام ویدیو وال های led نیز معروف هستند در اطلاع رسانی های نمایشگاهی ، غرفه سازی و غرفه های نمایشگاه ها و همایش ها استفاده می گردد نما رنتر.

تلویزیون شهری و ویدئو وال در واقع از led هایی تشکیل شده اند که در تراکم بالا امکان تشکیل تصویر با کیفیت را همانند یک تلویزیون را میدهند از اینرو استفاده ویدئو وال ها و یا تلویزیون شهری در غرفه های نمایشگاهی بصورت اجاره آن در یک دوره نمایشگاهی بسیار زیاد شده است.


namarenter

این تلویزیون ها بعلت بزرگی چندین متری تصویر جذابیت بسیار بالایی را برای بازدید کننده از غرفه ایجاد می کند. اجاره ویدئو وال و تلویزیون ها با توجه به کیفیت و ابعاد آنها هزینه و قیمت اجاره روزانه متفاوتی دارند. جهت اجاره ویدئو وال با توجه به متراژ و آنکه برای داخل سالن مورد نیاز می باشد یا خارج سالن و کیفیت وضوح تصویری تلویزیون شهری چقدر باشد قیمت های متفاوتی دارند. ولیکن با توجه به آنکه شرکت نمارنتر از واردکنندگان پنل های led ویدئووال می باشد توانایی اجاره تلویزیون در هر ابعادی را با کمترین قیمت دارد.

تلویزیون شهری نمایشگاهی یک عامل مهم در انتقال پیام مورد نظرتان به مخاطب خود می باشد. تلویزیون های نمایشگاهی این روزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و اکثر کسب و کار ها برای نمایش محصولات و خدمات خود از آنها استفاده می کنند .

تلویزیون های نمایشگاهی انواع گوناگونی دارند ولی کاربرد همه آنها یکسان است و آن جذب مخاطب برای کسب و کار شما می باشد. تلویزیون های نمایشگاهی از کنار هم قرار گرفتن پنل های LCD که هر یک به اندازه ۱ متر مربع می باشد تشکیل شده اند.

اجاره تلویزیون های نمایشگاهی بهترین انتخاب برای صاحبان کسب و کاری است که به مدت چند روز می خواهند در نمایشگاه ها حضور یابند چرا که خرید آن ها بسیار پر هزینه می باشد.

 

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این تلویزیون ها امکان بخش بندی کردن تصویر است و کاربر می تواند مثلا در یک تلویزیون ویدئو وال ابعاد ۲۰*۷ صفحه نمایشگر را به بخش های مختلف تقسیم کرد و هر بخش از تصویر یا هر دو متر از ledهای بکار رفته در تلویزیون امکان نمایش یک تصویر را داشته باشند . از این رو میتوانید در همایش ها بخش اصلی پنل led را برای پرزنت سخنران استفاده کنید و پنل های کناری را برای تبلیغات همایش و نام همایش استفاده کنید.

پنل های led جهت استفاده از امور کنسرت ها و استیج های موسیقی را دارد که با اتصال آن به سیستم نوری امکان ایجاد جلوه های ویژه تصویری را در ویدئو وال ایجاد می کند.

تیم مشاورین نمارنتر با توجه به سابقه فعالیت خود در این ضمینه توانایی اجرای پروژه های متفاوت و متعدد همزمان را در بسیاری از نمایشگاه ها و همایش های بین المللی و ملی ایران را دارد.