namalux
apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

اهمیت دکوراسیون داخلی در شغل و حرفه ما از زبان نیکا چوب

تغییرات گسترده در هر شغل و حرفه ای از سبک کار، افزایش خدمات، تغییر سلیقه، نیاز مشتری و مدرن و هوشمندسازی تمامی این موارد، یکی از دلایل اهمیت به روز کردن طراحی دکوراسیون داخلی است. به وفور می بینید زمانی که به یک اداره، شرکت، سالن زیبایی، داروخانه، رستوران، کافی شاپ، کلینیک، مطب، فروشگاه، مرکز تجاری یا حتی منزل دوستان سر می زنید، نشانه ای از سبک طراحی دکوراسیون مدرن از رنگ تا سایر چیزها وجود دارد. این موضوع به وفور دیده ایم، زمانی که پس از مدتی به جایی که قبلا رفتیم مراجعه می کنیم، شاهد این هستیم که به کلی دکوراسیون به سبک مدرن تغییر داده شده است.
این حجم از تغییرات و علاقه به تغییر دکوراسیون داخلی و ایجاد حال و هوایی جدید در فضا، همگی از دلایل ضرورت برای اقدام به این کار است.
می توانید متناسب با هر حرفه و هر زمینه کاری که دارید، با بهترین ایده های مدرن بهترین سبک از طراحی دکوراسیون مدرن را پیاده سازی کنید. تفاوت های بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون اداری، طراحی دکوراسیون تجاری، طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ متناسب با نیازها و خدمات وجود دارد.

Nikachoob

اهمیت طراحی دکوراسیون اداری

حس و حالی که در تمامی طول روز در محل کار دارید، تاثیر بسیار زیادی بر نتیجه کار و روحیه تمامی افراد دارد. دسترسی آسان برای رفع نیاز کارمندان، راحتی به هنگام کار، فضایی زیبا و مدرن همگی از موارد اهمیت طراحی دکوراسیون اداری هستند.
همچنین حضور مشتری و مخاطبان در فضایی زیبا و طراحی شده به سبک مدرن، می تواند بازخوردی با بهترین نتیجه در ذهن افراد به جای بگذارد.
موارد بسیاری در طراحی دکوراسیون اداری از جمله طراحی سالن غذا خوری، طراحی سالن کنفرانس، میز مدیریت، میز کارمندی، کانتر ورودی، نمای خارجی ساختمان، پارتیشن بندی، طراحی صندلی ها، دسترسی آسان به قسمت های مختلف، طراحی سقف، انتخاب متریال مناسب کفپوش، نورپردازی، طراحی فلاور باکس و فضای سبز، انتخاب رنگ مناسب، ترکیب رنگ ها، دیوار کوب، طراحی لابی شرکت و گزینه های متعدد دیگری وجود دارند که از اهمیت زیادی برخوردار هستند.
در نهایت باید با در نظر گرفتن تمامی موارد و در عین حال با انتخاب درست متریال مصرفی، رنگ مناسب و انتخاب سبک درستی از طراحی متناسب با فضای موجود و هزینه ها، بهترین نتیجه را پیاده سازی کنید.
اگر قصد دارید برای انجام اینکار هزینه کنید و زمان اختصاص دهید، به صورت تخصصی و خیلی هوشمندانه عمل کنید تا در نهایت نتیجه کار تمامی نیازها را برآورده کند.

اهمیت طراحی دکوراسیون تجاری

تنوع بسیار زیاد سالن های زیبایی لوکس، مراکز خرید و تجاری مدرن، دکوراسیون داروخانه های پیشرفته و هوشمند و اهمیت زیبایی این قبیل از مراکز در کنار ارائه خدمات خوب، همگی از دلایل اهمیت طراحی دکوراسیون تجاری هستند.
افزایش تعداد باشگاه ها، مراکز خدمات اسپا، بوتیک های لوکس، عطر فروشی ها و مراکز تجاری و سبک دیزاین مدرن و هوشمندانه بازار رقابت را تنگ تر می کند.
طراحی دکوراسیون تجاری زمانی بهترین نتیجه را دارد که پس از جلب توجه مشتری و مخاطب بتواند به بهترین شکل و آسانترین روش نیازها را برطرف کند.
هدف کار خود را مشخص کنید، غالب مشتریان را در نظر بگیرید، لیستی از خدماتی که قصد ارائه آن ها را دارید تهیه کنید و در نهایت روی تمامی نیازهای بازار و هدفی که دارید متمرکز شوید. در کنار همه این موارد باید یک بودجه مشخص را نیز به کار خود اختصاص دهید.
اگر قصد تغییر در طراحی دکوراسیون تجاری به شکلی منحصر به فرد و مدرن را دارید، پس با دقت و خیلی هوشمندانه اینکار را انجام دهید. نتیجه کار باید علاوه بر زیبایی تمامی نیازهای شما و مشتری را برطرف کند. انتخاب درست متریال مصرفی، انتخاب و ترکیب زیبای رنگ ها و در نهایت انتخاب بهترین سبک از طراحی دکوراسیون منطبق بر فضای موجود، هزینه ها و نیازها را در الویت کار خود قرار دهید.
طراحی دکوراسیون تجاری از مواردی است که باید حتما مطابق با نیازهای کسب و کار برای انجام آن اقدام کنید.
به طور مثال در یک مرکز تجاری لوکس و مدرن، به دلیل رقابت بین فروشگاه ها و بوتیک ها الویت اول با ظاهر و نمای خارجی است. پس از زیبایی ویترین و جلب توجه مشتری برای ورود به مغازه، باید به طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه پرداخت.
حال باید اغلب مشتری ها را در نظر بگیرد و مطابق با لوازمی که قصد فروش آن ها را دارید، ایده پردازی کنید. به طور مثال اغلب مخاطبین یک فروشگاه لباس زنانه را خانم ها تشکیل می دهند. انتخاب رنگ مورد علاقه بانوان و ترکیب آن با سبک طراحی دکوراسیون مدرن از مهمترین کارها است. طراحی سقف، نورپردازی، طراحی کانتر و صندوق، چیدمان و دسترسی آسان، طراحی اتاق پرو، امکان نمایش بیشترین تعداد از محصولات، انتخاب متریال مناسب و کفپوش، مطابق با بقیه موارد حائز اهمیت، بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت. همگی موارد را در نظر بگیرید، در اینترنت جستجو کنید و در نهایت با دریافت مشاوره از متخصصین فعال در این زمینه، برای پیاده سازی بهترین نتیجه اقدام کنید.

Nikachoob

اهمیت طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ

حتی اگر زیاد اهل رستوران گردی و یا وقت گذراندن در کافی شاپ ها نباشید، با عبور در سطح شهر و تماشای فضای داخلی رستوران و کافی شاپ ها از پشت ویترین های شیشه ای بزرگ، تغییرات طراحی دکوراسیون به سبک مدرن را حس خواهید کرد.
یکی از محبوب ترین گزینه ها در طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ مدرن، پنجره و ویترین های بزرگ شیشه ای هستند که تمامی فضای داخلی از آن ها مشخص است. خلاقیت در طراحی لوستر و نورپردازی، طراحی سقف، استفاده از متریال و دیوارکوب با طرح های خاص، طراحی راه پله های مدرن هر چند کوچک در فضای داخلی، انتخاب رنگ طوسی به عنوان رنگ اصلی و ایده پردازی در طراحی میز و صندلی از محبوب ترین گزینه ها در طراحی دکوراسیون مدرن به خصوص کافی شاپ ها و رستوران های ایتالیایی هستند.
سبک رستوران خود را انتخاب کنید، لیست و منویی از غذا و خدماتی که قصد ارائه آن ها را دارید مشخص کنید و حتما بودجه ای که قصد سرمایه گذاری دارید را در نظر بگیرید. قوانین و استانداردها در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن با سنتی کاملا متفاوت هستند. طراحی دکوراسیون رستوران مدرن نیاز به یک تم خاص دارد اما سبک چیدمان دکوراسیون یک رستوران سنتی کاملا مشخص و واضح است. تفاوت همین موضوع در طراحی دکوراسیون فست فود نیز کاملا مشخص است.
برای طراحی دکوراسیون کافی شاپ مدرن نیز اولین گزینه پیش رو انتخاب تم و کانسپت متناسب با خدمات و منو است. چیدمان هماهنگ، انتخاب رنگ های مدرن، نورپردازی خلاقانه، طراحی لوستر و فلاورباکس های خاص، دیزاین سقف و کف به شکلی منحصر به فرد، ایده پردازی در طراحی صندلی، میز، کانتر پذیرش و صندوق، ساخت دیوارکوب های مدرن و خاص، همگی از گزینه های محبوب در دکوراسیون کافی شاپ هستند.
به طور کلی باید گفت که برای شروع طراحی دکوراسیون داخلی در هر زمینه کاری اولین قدم مشخص کردن هدف، خدمات و هزینه ها است. تمامی انتخاب ها از نوع متریال، رنگ، سبک دیزاین و طراحی تا نورپردازی و حتی طراحی سقف باید به شکلی هماهنگ با یکدیگر انجام شوند. برای همه ما این امکان وجود دارد که با توجه به علایق، سلیقه و نیازها کار طراحی دکوراسیون داخلی را انجام دهیم. می توانیم در اینترنت جستجو کنیم و با ایده هایی که از مجلات دکوراسیون داخلی می گیریم، لوازم را به صورت آماده تهیه کنیم و پس از آن با سلیقه خود چیدمان را انجام دهیم. باید گفت که در نهایت هیچ گونه تضمینی برای رضایت از نتیجه کار و زیبایی آن وجود نخواهد داشت. بدون داشتن هیچگونه تصویر شبیه سازی شده از نتیجه کار و تنها با توجه به چیدمانی که در ذهن داریم، نمی توانیم از زیبایی و کارآیی نتیجه مطمئن باشیم.
بهترین روش برای شروع کار طراحی دکوراسیون مدرن به شکل حرفه ای و با اطمینان خاطر از رضایت نتیجه کار، دریافت مشاوره از یک کارشناس و متخصص فعال دراین حوزه است.
زمانی که کار را به صورت تخصصی با یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آغاز می کنید، از همان ابتدای کار می توانید از میان تمامی گزینه ها و ایده ها بهترین و منطبق ترین آن را با هزینه ها، نیازها و سلایق خود انتخاب کنید. بهترین قسمت همکاری با متخصصین فعال در این زمینه امکان تماشای نتیجه کار در هر مرحله از طراحی است. تصور کنید که تمامی متریال ها و مواردی را که در ذهن داشتید را انتخاب کردید و حال شکل نهایی پروژه را می بینید. این موضوع امکان اصلاح نتیجه کار مطابق با خواسته هایی که دارید، رضایت از نتیجه کار و آرامش در حین اجرای پروژه را به همراه دارد.
گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه تمامی خدمات صفر تا صد از مشاوره، طراحی تا مرحله تولید و نصب و اجرا است. می توانید برای بازدید از نمونه پروژه های اجرایی طراحی دکوراسیون منزل، دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ، از وب سایت نیکا چوب بازدید کنید و یا با کارشناسان ما برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.