ثبت دامنه
apandwin
استفاده از کلیه ابزارهای این سایت ، برای شما و کاربران شما ، شامل تعرفه نیم بهای اینترنت با میزبانی داخلی می شود.
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

مستر بلیط


peykkhorshid

مستر بلیط بلیط اهواز به مشهد بخشی مهمی از زندگی سفر های کشور ایران است ، اعم از سفرهای کاری و تفریحی ،خرید بلیط اهواز مشهد بخش مهمی از سفرهای آنها را تشکیل می دهد، و مانند هر سفر دیگری سفرهای هوایی هم مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

بلیط اهواز ایلام , بلیط اهواز بجنورد , بلیط اهواز بیرجند , بلیط اهواز همدان , بلیط اهواز کرج , بلیط اهواز اباده , بلیط اهواز کاشان , بلیط اهواز اراک , بلیط اهواز عسلویه , بلیط اهواز بابلسر , بلیط اهواز بم , بلیط اهواز بندرلنگه , بلیط اهواز بهبهان , بلیط اهواز چابهار , بلیط اهواز دزفول , بلیط اهواز گچساران , بلیط اهواز جاسک , بلیط اهواز خوی , بلیط اهواز لامرد , بلیط اهواز لالستان , بلیط اهواز لاوان , بلیط اهواز ماکو , بلیط اهواز ماهشهر , بلیط اهواز مراغه , بلیط اهواز مسجدسلیمان , بلیط اهواز نوشهر , بلیط اهواز پارس اباد , بلیط اهواز رفسنجان , بلیط اهواز رامسر , بلیط اهواز سبزوار , بلیط اهواز سقز , بلیط اهواز فردوس , بلیط اهواز سرخس , بلیط اهواز سراوان , بلیط اهواز سروستان , بلیط اهواز یزد , بلیط اهواز تهران , بلیط اهواز مشهد , بلیط اهواز کیش , بلیط اهواز اصفهان , بلیط اهواز شیراز , بلیط اهواز قم , بلیط اهواز خرم اباد , بلیط اهواز بندرعباس , بلیط اهواز ارومیه , بلیط اهواز بوشهر , بلیط اهواز تبریز , بلیط اهواز اردبیل , بلیط اهواز زاهدان , بلیط اهواز سمنان , بلیط اهواز قزوین , بلیط اهواز رشت , بلیط اهواز ساری , بلیط اهواز کرمانشاه , بلیط اهواز گرگان , بلیط اهواز آبادان , بلیط اهواز شهرکرد , بلیط اهواز قزوین , بلیط اهواز زنجان , بلیط اهواز قشم

پیک خورشید نمایندگی رسمی خرید بلیط اهواز به تهران کارت های اعتباری بین المللی مستر کارت و خرید پروازهای ایرلاین های معتبر از طریق مستر بلیط و مستر کارت همچنین این شرکت نمایندگی و استاک هولدر ایرلاین های معتبر خارجی میباشد .

پیک خورشید ارائه دهنده تور از اهواز  به مشهد ، کیش ، اهواز ، تهران ، شیراز ، اصفهان ، استانبول ، ترکیه ، تبریز و …….

بلیط لحظه اخری مشهد اهواز

مقدمه

چارتر اهواز کیش به معنای دربست کردن ، کرایه کردن باشد ، که فقط برای بلیط هواپیما صدق نمیکند .

مثلا اگر شخصی یک خانه را برای مدتی کرایه کند یعنی ان خانه را چارتر کرده است .

امروزه چارتر مشهد یکی از لغت هایی است که بیشترین استفاده را در دفتر های هواپیمایی پیک خورشید داشته و از وقتی که قیمت بلیط اهواز تهران ها بالارفته است بلیط های چارتر مشهد تبدیل به ارزان ترین بلیط شناخته شده است و همواره در مسیرهایی که پررفت و امد هستند از قبیل : تهران ، مشهد ، کیش و …. که مسافران بیشتری دارد به فروش میرسد .

افرادی که برای مسافرت های کاری خود زیاد از از هواپیما استفاده میکنند حتما با بلیط لحظه اخری مشهد (چارتر) سرو کار داشته اند و مسلما برای اینکه هزینه های خود را به حداقل برسانند در پی گشتن و جستجو بلیط با کمترین قیمت هستند .

اگر چنانچه برنامه خاصی از قبل برای سفر نداشته باشید این بلیط ها بسیار به صرفه می باشند .

مثلا زمان هایی از سال که متقاضی برای خرید بلیط خیلی کم است یا در فصل زمستان که خانواده ها درگیر مدارس هستند و مسافر کمتر از دیگر فصول سال (بهار و تابستان) است ، شرکت های هواپیمایی این بلیط اهواز ها را با نازل ترین قیمت به متقاضیانی که قصد سفر فوری دارند ارائه میدهند .

بلیط ها به دو صورت هستند : بلیط سیستمی و بلیط چارتر

 

چارتر چیست؟

بلیط چارتر از طریق معدودی از شرکت های هواپیمایی که در اصطلاح به آنها شرکت های (چارتر کننده) میگویند ، عرضه و به مشتریان داده میشود .

اغلب این اژانس های هواپیمایی برای زمان تعیین شده ای مجموع یا قسمتی از صندلی هایی که تکمیل نشده اند در برخی از مسیرهای هوایی از آژانس های هواپیمایی استیجاره میکنند و بلیط را به مسافران عرضه می نمایند .

شرکت ها چارتر کننده برای اینکه از زیانبار شدن شرکت خود جلوگیری کنند ، همواره در تلاش هستند که بلیط های باقی مانده را با نازل ترین قیمت به فروش برسانند .

خب حال ممکن است برای افرادی که در صدد هستند بلیط تهیه کنند این سوال پیش اید که چرا بلیط اینگونه پروزها ارزان می باشد ؟

قیمت معقول بلیط های لحظه اخری دو علت مهم دارد :

قبل انکه دو علت را بیان کنیم ، توضیحی در این باره می دهیم که اینگونه پرواز ها از لحاظ امکانات هیچ تفاوتی با سایر پرواز ها نخواهد داشت تنها به علت نزدیک شدن به ساعت پرواز یا تکمیل ننشده ظرفبت هواپیما ارزان می باشند .

در صورتی که کمتر از بیست و چهار ساعت تا زمان پرواز باقی مانده باشد ، برای کاملتر شدن ظرفیت مسافران بلیط با قیمت ارزان تری به مسافران عرضه میشود و جالب توجه است که این بلیط های لحظه اخری تنها در مسیرهای پررفت و امد هوایی امکان پذیر میباشد .

 

مزایا و معایب بلیط های لحظه اخری (چارتر)

اکنون میخواهیم با معایب و مزایای این بلیط اشنا شویم .

هرنوع خدماتی که از جانب هرگونه شرکتی ارائه میشود دارای معایب و مزایایی میباشد و این بلیط ها هم از این قاعده مستثنی نیستند .

مزایای بلیط های لحظه اخری :

اولین مزیت بلیط چارتر که مهترین و بهترین مزیت ان است قیمت این بلیط میباشد و از ایراد های قابل توجه ای که اینگونه بلیط ها دارند این است که بلیط های لحظه اخری طبق قانون گفته شده نمیتوان ان را کنسل کرد و ساعت و روز ان را تغییر داد و اگر احتمال وقوع اتفاق غیر منتظره ای برای مسافر به وجود اید ، بلیط کاملا سخت می میشود .

قیمت بلیط های لحظه اری برای بزرگسالان و کودکان یکسان میباشد .

 

بلیط سیستمی چیست ؟

بلیط سیستمی به بلیطی گفته میشود که برای بازه ی زمانی طولانی مدت ارائه میشود .

یعنی ساعت و روز مشخصی دارد و میتوان این بلیط هارا برای چندماه بعد رزرو کرد و هیچ محدودیت زمانی ندارد و قیمت ان ثابت است و معمولا طبق قانون شرکت هواپیمایی میباشد .