ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

سفریابی - بانک اطلاعات تور و گردشگری

safaryabi

اهمیت سفر و گردشگری مسئله ای است که نوع انسان همواره با تمام وجود آن را لمس کرده است . این اهمیت تا بدانجاست که تمامی مشارب فکری و اعتقادی که به سبک زندگی بشر پرداخته اند به نوعی به اهمیت آن برای سلامی و تندرستی انسان اشاره نموده اند .
امروزه این اهمیت ارزشی دو چندان یافته ، چرا که بشر با تغییراتی که در نحوه زندگی خود ایجاد نموده است ، بسیاری از امکانات گذشته را از دست داده است .
زندگی شهری در محل های مسکونی آپارتمانی و محدود ، استرس های مدام و غیر قابل تحمل ، آلودگی های متفاوت محیطی همه و همه انسان امروز را وادار نموده است تا هر از چند گاهی دلی به دریا بزند و با سفری هر چند مختصر آب و هوایی تازه کند .
از لحظه ای که فرد تصمیم به سفر کردن میگیرد مسائل متعددی ذهن او را درگیر خواهد نمود ، مسائلی همچون مقصد سفر ، وسیله ای که با آن باید سفر کرد ، اسکان در مقصد یا مسیر و ...
تصمیم گیری در این موارد گاهی طاقت فرسا می گردد و انتخاب هر کدام از موارد بالا انرژی بسیاری به خود اختصاص می دهد .
اما امروز وبسایت سفریابی به عنوان بانک جامع اطلاعات تور و گردشگری سفر کردن را آسانتر نموده است .
در سفریابی شما می توانید به سادگی هر چه تمامتر به اطلاعاتی که آژانس های گردشگری برای تور های خود در نظر گرفته اند دسترسی یابید .
مرکزی جامع از اطلاعات تورهای آژانس های گردشگری که تصمیم گیری را آسان می نماید .
مقصد شما کجاست ، داخل یا خارج کشور ؟
اگر قصد سفر داخلی را دارید ، مایلید از تور مشهد استفاده کنید و زیارتی کنید و حال و هوای معنوی کسب نموده و باز گردید یا قصد دارید از تور کیش استفاده کنید و دلی به دریا بزنید و خریدی کنید و سرحال شوید .
شاید هم قصد سفر خارجی دارید و تور دبی و تور ترکیه و مالزی و اندونزی و روسیه و اروپا و و و .... در ذهن شما مرور می شوند .

سفریابی چه کمکی به انتخاب شما خواهد کرد ؟
اگر آدم به بانکی از اطلاعات دسترسی داشته باشد و بتواند مقایسه ای بین انتخاب های خود بنماید قطعا به بهترین انتخاب خواهد رسید .
سفریابی جاییست که این امکان را به شما می دهد .
سفریابی لیست جامعی از تورهایی که در حال برگزاریست در اختیار شما خواهد گذاشت . هر تور به فراخور حال مخاطب و یا امکاناتی که آژانس برای آن انتخاب نموده است با دیگر تورها متفاوت خواهد بود .
اینجا لیست کردن تورها با در نظر گرفتن علایق و محدودیتهای ما موضوعیت پیدا خواهد کرد .
سفریابی با فیلترهایی هم چون ، قیمت تور ، ستاره های هتل مقصد ، تاریخ تور ، زمینی با هوایی بودن تور و .... به کمک شما خواهد آمد .

با این فیلتر ها شما میتوانید لیستی داشته باشید از تورهایی با یک رنج قیمتی خاص و یا مثلا تورهایی که به صورت هوایی برگزار میشوند و یا تورهایی که شما را در هتل های 5 ستاره اقامت خواهند داد .

با این امکانات شما به سهولت هر چه تمامتر به آنچه می خواهید دست خواهید یافت و طبق سلایق و علایق خود انتخابی راحت خواهید داشت .