fardadigital
ثبت دامنه
استفاده از کلیه ابزارهای این سایت ، برای شما و کاربران شما ، شامل تعرفه نیم بهای اینترنت با میزبانی داخلی می شود.
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی
سایت ساز زرین کاهش رتبه الکسا sitedar فروشگاه فایل طراحی سایت

سفریابی - بانک اطلاعات تور و گردشگری

safaryabi

اهمیت سفر و گردشگری مسئله ای است که نوع انسان همواره با تمام وجود آن را لمس کرده است . این اهمیت تا بدانجاست که تمامی مشارب فکری و اعتقادی که به سبک زندگی بشر پرداخته اند به نوعی به اهمیت آن برای سلامی و تندرستی انسان اشاره نموده اند .
امروزه این اهمیت ارزشی دو چندان یافته ، چرا که بشر با تغییراتی که در نحوه زندگی خود ایجاد نموده است ، بسیاری از امکانات گذشته را از دست داده است .
زندگی شهری در محل های مسکونی آپارتمانی و محدود ، استرس های مدام و غیر قابل تحمل ، آلودگی های متفاوت محیطی همه و همه انسان امروز را وادار نموده است تا هر از چند گاهی دلی به دریا بزند و با سفری هر چند مختصر آب و هوایی تازه کند .
از لحظه ای که فرد تصمیم به سفر کردن میگیرد مسائل متعددی ذهن او را درگیر خواهد نمود ، مسائلی همچون مقصد سفر ، وسیله ای که با آن باید سفر کرد ، اسکان در مقصد یا مسیر و ...
تصمیم گیری در این موارد گاهی طاقت فرسا می گردد و انتخاب هر کدام از موارد بالا انرژی بسیاری به خود اختصاص می دهد .
اما امروز وبسایت سفریابی به عنوان بانک جامع اطلاعات تور و گردشگری سفر کردن را آسانتر نموده است .
در سفریابی شما می توانید به سادگی هر چه تمامتر به اطلاعاتی که آژانس های گردشگری برای تور های خود در نظر گرفته اند دسترسی یابید .
مرکزی جامع از اطلاعات تورهای آژانس های گردشگری که تصمیم گیری را آسان می نماید .
مقصد شما کجاست ، داخل یا خارج کشور ؟
اگر قصد سفر داخلی را دارید ، مایلید از تور مشهد استفاده کنید و زیارتی کنید و حال و هوای معنوی کسب نموده و باز گردید یا قصد دارید از تور کیش استفاده کنید و دلی به دریا بزنید و خریدی کنید و سرحال شوید .
شاید هم قصد سفر خارجی دارید و تور دبی و تور ترکیه و مالزی و اندونزی و روسیه و اروپا و و و .... در ذهن شما مرور می شوند .

سفریابی چه کمکی به انتخاب شما خواهد کرد ؟
اگر آدم به بانکی از اطلاعات دسترسی داشته باشد و بتواند مقایسه ای بین انتخاب های خود بنماید قطعا به بهترین انتخاب خواهد رسید .
سفریابی جاییست که این امکان را به شما می دهد .
سفریابی لیست جامعی از تورهایی که در حال برگزاریست در اختیار شما خواهد گذاشت . هر تور به فراخور حال مخاطب و یا امکاناتی که آژانس برای آن انتخاب نموده است با دیگر تورها متفاوت خواهد بود .
اینجا لیست کردن تورها با در نظر گرفتن علایق و محدودیتهای ما موضوعیت پیدا خواهد کرد .
سفریابی با فیلترهایی هم چون ، قیمت تور ، ستاره های هتل مقصد ، تاریخ تور ، زمینی با هوایی بودن تور و .... به کمک شما خواهد آمد .

با این فیلتر ها شما میتوانید لیستی داشته باشید از تورهایی با یک رنج قیمتی خاص و یا مثلا تورهایی که به صورت هوایی برگزار میشوند و یا تورهایی که شما را در هتل های 5 ستاره اقامت خواهند داد .

با این امکانات شما به سهولت هر چه تمامتر به آنچه می خواهید دست خواهید یافت و طبق سلایق و علایق خود انتخابی راحت خواهید داشت .