apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

جاذبه های سال 2020 دبی کدام است؟

امارات متحده عربی دارای لیست عظیمی از جاذبه ها است ، اما این همه نیست! جاذبه های جدیدتری در امارات وجود دارد که می توانید در سالهای آینده انتظار داشته باشید که با تور دبی از آن بازدید کنید و ما مطمئن هستیم که بزرگتر و بهتر خواهد شد.در حالی که سال ۲۰۱۸ اولین هتل شناور جهان ، قاب دبی ، Warner Bros و چند مورد دیگر را دیدیم ، ۲۰۲۰ نیز دارای یک لیست چشمگیر است. از یک پارک تم زامبی گرفته تا یک کتابخانه عظیم و موزه معروف موم لندن ، اینجا جاذبه های جدیدی در امارات متحده عربی وجود دارد که باید منتظر آنها باشید.

۱. پارک تم زامبی

یکی از جالب ترین جاذبه های امارات ، این یک معالجه برای دوستداران زامبی است. Nakheel Malls با همکاری گلف کلاب شارجه در حال راه اندازی یک دیره دبی است. پارک با وسعت ۶۵۰۰۰ فوت مربع ، دارای چندین جاذبه از جمله بازی های پینت بال ، سینمای ۹D ، بازی های پرتاب تبر ، برچسب لیزری و موارد دیگر است. و این همه نیست! این پارک همچنین بازی زنده ای با زامبی ها دارد که در تاریکی درخشان است. حالا ، این به اندازه کافی کامل است که بتواند سخنگو شود ، اینطور نیست؟ این پارک همچنین دارای مغازه ها ، یک اتاق میهمانی اختصاصی و یک رستوران با مضمون زامبی است.انتظار می رود در سال ۲۰۲۰ افتتاح شود.

۲. نمای در نخل

برج های پالم دبی به زودی شما را در به شنا با تور ارزان دبی دعوت می کنند! می دانید چگونه؟ بالاترین استخر بی نهایت سقفی این شهر به نمایش در کف و کلیه کسانی که علاقه مند به شنا کردن با منظره هستند ، می آید. این استخر بیش از ۹۳۰،۰۰۰ لیتر آب را در خود نگه می دارد. به غیر از استخر نفس گیر ، این برج همچنین رستوران ها ، اقامتگاه ها و یک عرشه تماشایی برای عموم خواهد داشت.


touryab

۳. کتابخانه محمد بن رشید

کتابخانه محمد بن رشید در سال ۲۰۱۶ به عنوان سال مطالعه اعلام شد ،. گفته می شود این ساختمان عظیم شبیه به یک کتاب باز است ، که روی یک کتابخانه قرار داده شده است  – دریچه ای که قرآن را در اختیار دارد. بنای هفت طبقه بلند از نهر دبی قابل مشاهده است که به مسافران تاکسی های آبی نگاه تیزبینانه ای از پیشرفت آن می دهد. پس از تکمیل ، این کتابخانه بیش از ۴٫۵ میلیون کتاب چاپی و الکترونیکی ، و چندین عرصه و یک تئاتر سخنرانی با ظرفیت ۵۰۰ صندلی خواهد داشت.


touryab

۴. مادام توسو

دیگر لازم نیست برای دیدن مادام توسا ، به لندن سفر کنید. دبی به زودی موزه مادام توسو خود را که در بلوارها واقع شده است ، توسعه جزیره در ساحل JBR قرار خواهد گرفت. این موزه توسط مرلین ، شرکتی که لگولند دبی را اداره می کند ، متعلق به آن است. با این حال ، جزئیات در مورد Tussauds دبی مشخص نیست.

۵. موزه آینده

یکی از برجسته ترین جاذبه های امارات متحده عربی ، ساختار بزرگ نقره ای شکل ماهی از مدتها قبل مرکز جذابیت در جاده شیخ زاید دبی بوده است. موزه آینده به آرامی در حال تکمیل است و کاملاً مشهود است. با اتمام کامل ، مقصد به عنوان سکویی برای اختراعات آینده ارائه شود

۶. سیتی لند مال

سیتی لند مال پشت باغ معجزه دبی و باغ پروانه اکنون با مرکز خرید جدیدی در این شهر روبرو شده است و قطعاً یکی از جاذبه های چشم نواز امارات است. مرکز Cityland اول الهام گرفته از طبیعت مرکز دبی، با طیف گسترده ای از گیاهان است. پیش بینی می شود این مرکز در سال آینده افتتاح شود. در همین حال ، کارفور اولین فروشگاهی است که در بازار جدید افتتاح می شود.هایپرمارکت جدید در سراسر ۱۰۹۰۰۰ فوت مربع گسترده است و به شما امکان می دهد تا میوه ها ، سبزیجات ، گوشت ، ماهی و چیزهای دیگر را انتخاب کنید ، در حالی که در دامان Mother Nature هستید. آیا این عالی نیست؟ این هایپرمارکت همچنین دارای یک راهرو آشپزخانه سالم ، پیشخوان و غذاهای آماده در سراسر جهان است.


touryab

۷. برف ابوظبی

ابوظبی به زودی بزرگترین پارک برفی جهان خواهد شد که چهار برابر بزرگتر از اسکی دبی است. این پارک که قرار است در جزیره ریم افتتاح شود ، دارای ۱۳ سواری جالب از جمله کوه Flurries ، یک باغ برفی و یک چرخ فلک کریستالی است. این پارک دمای -۲ درجه سانتیگراد با عمق برف ۵۰۰ میلی متر را حفظ می کند. سرانجام ، این پارک همچنین ۴۵۰ فروشگاه و ۱۰۰ گزینه غذاخوری و همچنین مجموعه ای از مکانهای تفریحی را در خود جای خواهد داد.

منبع: تور لحظه آخری