apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

برنامه سفر ایده آل 3 روز در دبی

دبی بزرگ و سریع است.دبی مکان بلندترین ساختمان های دنیا ، بزرگترین مرکز خرید دنیا ، بزرگترین پارک داخلی سرپوشیده در جهان و مجموعه ای از شگفتی های ساخته شده از انسان و طبیعت است و تور دبی مکانی نیست که با عجله فراموش کنید. برای دیدن لیست بهترین مواردی که در دبی انجام دهید ، به پایین بروید تا مطمئن شوید که طعم واقعی آنچه را که دبی ارائه کرده است دریافت خواهید کرد.


touryab

حمل و نقل دبی

دبی که در امارات متحده عربی واقع شده است ، شهری کاملاً پراکنده است اما به خوبی ارتباط دارد. تاکسی های فراوان و ارزان قیمت بوده و از یک سیستم مترو عالی برخوردار است. از طرف دیگر ، شما می توانید یک اتوبوس عمومی را بگیرید – آنها تهویه مطبوع خوبی دارند و بیش از ۱۵۰۰ تای آنها در سراسر شهر وجود دارند!

از بلندترین ساختمان جهان بازدید کنید

برج خلیفه در ارتفاع ۸۲۸ متری ، در حال حاضر بلندترین ساختمان جهان است که به طور متفاوتی از آن به عنوان “یک شهر عمودی” و “یک عجایب زنده” یاد میشود. در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد ، برج خلیفه دارای دو عرشه مشاهده است – یکی که در طبقه های ۱۲۴ و ۱۲۵ قرار دارد و دیگری در طبقه ۱۴۸ – در ارتفاع ۵۵۵ متری آن بالاترین عرشه مشاهده جهان است و منظره آن کاملاً دیدنی است. اگر برج به اندازه کافی چشمگیر نباشد ، در پایه آن دریاچه دست ساز Burj Khalifa قرار دارد ، جایی که چشمه های دبی هر شب موسیقی ، آب و نور خود را برای مسافران تور ارزان دبی اجرا می کنند.

با یک سفر ۴WD به صحرا بروید

اجازه دهید یک راننده باتجربه شما را به سمت قله ها و فرورفتگی های این منظره خارق العاده سوق دهد. تعداد زیادی از گزینه های سافاری بیابانی از جمله سافاری های صبح و عصر وجود دارد که دارای گزینه های شام غروب خورشید و همچنین فرصتی برای مسافرت با شن و ماسه است که در آن یک تفرجگاه خارج از جاده وجود دارد.

از دبی مال – بزرگترین مرکز خرید دنیا دیدن کنید

دبی مال با مساحتی بیش از ۱ میلیون متر مربع (یا حدود ۲۰۰ زمین فوتبال) ، افتخار بیش از ۱۲۰۰ فروشگاه خرده فروشی ، صدها گزینه غذا و نوشیدنی ، آکواریوم ، یخنوردی به اندازه ی المپیک و یک کیدزانیا ، دبی مال واقعاً همه نیازها را پذیرایی می کند. آکواریوم دبی در داخل دبی مال واقع شده است. این خانه حدود ۳۳۰۰۰ حیوان آبزی تشکیل شده است که از ۱۴۰ گونه تشکیل شده است ، از جمله یکی از بزرگترین مجموعه کوسه های ببر ببر. مکانی عالی برای فرار از گرما و یکی از بهترین کارهایی که باید در تور دبی ارزان با بچه ها انجام دهید.

موارد زیر را در دبی مال دنبال کنید:

  • غواصی با کوسه ها دبی مال
  • اسکیت روی یخ در مجتمع خرید دبی مال(Ice Rink)
  • پارک وی آر دبی مال(VR Park Dubai Mall)

touryab

خرید در کیسه های “دبی قدیمی“

برای آنهایی که می خواهند چیزی کمی سنتی تر یا “معتبر” باشند ، باید وقت خود را برای رفتن به شمال دبی به دیرا یا “دبی قدیمی” اختصاص دهید.دیرا مکان مناسبی برای تجربه یک تاریخ است که بسیار فراتر از رشد مدرن دبی است

شیرینی سنتی عربی را در حبیبه النبولسی امتحان کنید

از ظاهر بی نظیر فریب نخورید – رستوران حبیبه النبولسی در دیرا به خاطر سالاد یا گوشت آن شناخته نمی شود بلکه به خاطر شیرینی ها و دسرهای شگفت انگیز عربی میشود. حتما کونافای خوشمزه همراه با kashta ، نوعی شیرینی فیلو و دسر خامه ای است که با شربت شکوفه نارنج پوشانده شده است.

در یکی از سواحل زیاد شنا کنید

ساحل در دبی مارینادبی با تعدادی از سواحل زیبا – با ترکیبی از دسترسی عمومی و خصوصی – برکت داده شده است. ساحل JBR و مناطق دبی مارینا بهترین مناطق ساحلی مناسب برای خانواده است که دارای شن های طلایی و امواج ملایم ، کابین های کرایه ای و زمین بازی برای بچه ها است.

یک تور پیاده روی را از طریق محله تاریخی AL FAHIDI تاریخی بگذرانید

اگر می خواهید قبل از همه آسمان خراش ها ببینید که تور دبی چگونه بود ، بازدید از محله تاریخی الفاهیدی بهترین مکان برای دیدن آن است. این منطقه یکی از قدیمی ترین مناطق میراثی این شهر است که قدمت آن به دهه ۱۹۰۰ باز می گردد. بهترین راه برای دیدن مناظر و پیمایش در کوچه های پیچ در پیچ ، انجام یک تور پیاده روی است.