apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

گردشگری پوکت را از دست ندهید

پوکت بزرگترین جزیره در تایلند ، تور پوکت همه چیز را برای تایلند ارائه می دهد. فرودگاه پوکت با خدمات بین المللی ، در هیچ ساعتی از سال ، کمبود مسافر را نمی بیند. سواحل طلایی ، جزایر بیشمار دریایی ، بازارهای خوش بین ، زندگی شبانه اکتان بالا و آبشارهای هیجان انگیز پوکت را به طور خلاصه برای شما در تور تایلند توصیف می کنند. سواحل مانند سورین و کاتا پذیرای خانواده ها و آن دسته از افراد با سلیقه های عجیب و غریب است. از طرف دیگر ساحل پاتونگ حتی پس از غروب آفتاب ، همه کسانی را که دوست دارند ارزان ، با صدای بلند و دیوانه کننده باشند ، فریب می دهد. جاده بنگلا با میله های متعدد ، نمایش های پینگ پنگ و فروشندگان مواد غذایی خیابانی با بزرگتر شدن شب زنده می شود. مسافران عاشق تور ارزان پوکت در نمایشگاه ها یا حتی در بازارهای خیابانی همیشه محبوب پیدا می کنند.پوکت علاوه بر همه درخشش ها و تند و تیز بودن ، فعالیت ها و تجربیات سنتی زیادی را نیز ارائه می دهد. آب های هوای پوکت در تمام طول سال با لذت بردن از آب و هوای گرمسیری ، زندگی می کنند و در ماه های نوامبر تا فوریه با ساکنان دریایی پر می شوند. فعالیت هایی مانند غواصی را می توان در مکان های محبوب و دیدنی مانند جزایر فی فی و جزایر سیمیلان انجام داد که سفرهای روزانه را با قایق موتوری انجام می دهند. در شمال نیز ، می توانید در هنگام بازدید از پناهگاه های فیل و پارک های ملی مانند پارک ملی سیرینات و پارک ملی Khao Phra Thaeo ، تجربه آرام و خشن تری داشته باشید. این واقعیت در پایین سواحل مانند ساحل راوی و حتی در غرب مانند ساحل کارون نیز که به طور کلی شلوغ تر هستند و تجربه ای آرام تر را تجربه می کنند نیز صادق است.


touryab

مختصری از جاذبه ها:

جزیره و دماغه ساکت ساده همچنین یک تجربه همه جانبه از فرهنگ تایلند است. پوکت تاون به شدت از طریق غذاهای خود ، سبک های آشپزی ، معماری و موزه ها و ساختمان های تاریخی ، نفوذ چینی و تاریخ سینو–پرتغالی را به شدت حفظ می کند. چالونگ وات ، یک معبد بودایی و زیارتگاه Jui Tui ، مکان عبادت مهم چین ، به عنوان تجسم چگونگی همزیستی ادیان و فرهنگ های مختلف ایستاده اند.پوکت با همه نوع مسافر – اعم از خانواده ها ، افراد ، زوج ها یا گروه ها – در تمام بودجه ها پذیرایی می کند. اما در بین آنها ، بخش مشخصی از آن برجسته است. پوکت با داشتن مجموعه ای از استراحتگاه های سطح بالا در اکثر سواحل ، هتل ها ، مراکز خرید لوکس و اسپا ، پناهگاه پناهجویان است که می خواهند در تعطیلات خود چلچراغ بزرگی داشته باشند و در حین انجام این کار بسیار زیبا به نظر برسند.ساحل   پاتونگ که اغلب به عنوان پایتخت آسیا خوانده می شود ، محبوب ترین ساحل پوکت است. ساحل Patong که به دلیل سواحل شنی تمیز ، زندگی شبانه جسورانه و جاذبه های رنگارنگ مشهور است ، می تواند در طول روز از شنا ، پارازلینگ و سایر ورزش های آبی استفاده کند. در شب می توانید زندگی شبانه فوق العاده آن را بررسی کنید. از رستورانها گرفته تا بارها ، کلوپ های شبانه تا کافه های Go-Go ، می توانید در هر زمان در طول سال ، تا اواخر در این ساحل مهمانی کنید.


touryab

اگرچه مانند بسیاری دیگر از سواحل تایلندی یک ساحل عجیب و غریب منزوی نیست ، اما با آبهای کریستالی و جنگلهای سرسبز اطرافش بسیار زیبا است. فضای پر جنب و جوش و اماکن دیدنی آن باعث عدم آرامش و حفظ حریم خصوصی می شود. این ساحل ممکن است شلوغ باشد اما گزینه های غذایی و خرید زیادی دارد و برای کسانی که عاشق یک مکان پر جنب و جوش و شلوغی و شلوغ زندگی هستند ایده آل است. اگر در طول خارج از فصل بروید ، حتی ممکن است گوشه ای آرام در ساحل در تور پوکت پیدا کنید تا در آرامش استراحت کنید.شما میتوانید خلیج چالونگ ترکیبی رنگارنگ از یک بندر ، منطقه مسکونی و مرکز خرید را در  شرقی پوکت است.تجربه کنید این ساحل مناسب شنا است زیرا در آنجا بسیاری از قایق های بادبانی است و کشتیهای کروز که  به جزایر اطراف در خلیج فانگ نا پوکت برای سفرهای غواصی می روند را مشاهده میکنید.خلیج چالونگ محل تپه نمادین بودا بزرگ و زینت بخش وات چالونگ است.