namalux
apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

فیلم های آموزشی آنلاین طراحی گرافیک

فیلم های آموزشی آنلاین طراحی گرافیک

در این مطلب می خواهیم بهترین فیلم های آموزشی آنلاین طراحی گرافیک به زبان فارسی را به شما معرفی کنیم. دوره هایی که در این صفحه معرفی می شوند برای وب سایت Learn.Uxeem.Com می باشد.

کافیست به این آدرس وارد شوید و در دوره های مختلف آن ثبت نام کنید تا به بهترین فیلم های آموزشی دسترسی داشته باشید.

این وب سایت آموزش های اختصاصی به زبان فارسی با کیفیت بالای HD تولید می کند.

 

طراحی گرافیک در فتوشاپ

در آموزش فتوشاپ یوکسیم شما قادر به یادگیری نرم افزار Adobe Photoshop CC از مبتدی تا حرفه ای خواهید بود. محیط کار فتوشاپ، تمامی پنل ها، تمامی ابزار ها، طراحی بنر، طراحی کارت ویزیت، طراحی آیکون و… تماما بصورت حرفه ای به زبان ساده برای شما توضیح داده می شود. شما با ثبت نام در هر یک از این آموزش ها قادر به دانلود یا مشاهده آنلاین ویدیو های آموزشی خواهید بود. ویدیو ها همیشه بروزرسانی می شوند و به آخرین ویدیو های بروز شده دسترسی خواهید داشت.

 

طراحی در ایلوستریتور

آموزش ایلوستریتور در یوکسیم به شما کمک می کند تا خیلی راحت به زبان ساده کار با نرم افزار Adobe Illustrator CC را یاد بگیرید. ایلوستریتور نرم افزاری برای طراحی گرافیک با فرمت های وکتور می باشد. فرمت هایی که هیچگاه کیفیت خود را از دست نمی دهند. به شما پیشنهاد می شود تا حتما در کنار نرم افزار فتوشاپ، کار با این نرم افزار را نیز یاد بگیرید. این دو نرم افزار تا جایی مشابه هم هستند و برای شما بسیار کاربردی خواهند بود.

بخش مسیر ها و لایه ها، محیط ایلوستریتور، ابزار ها، شکل سازی، تغییر شکل، ترکیب شکل ها، طراحی گرافیک و پروژه های واقعی از جمله بخش هایی است که در این دوره ها آموزش داده شده اند.

 

کار با افتر افکت

آموزش افتر افکت نیز برای علاقه مندان وجود دارد! آموزش های مقدماتی که شما را همواره با نحوه کار بطور استاندارد با این نرم افزار آشنا می کند. نرم افزار افتر افکت از محبوب ترین نرم افزار های فیلم سازی و ویرایش ویدیو است. شما می توانید هر کاری که می خواهید را با این نرم افزار بر روی ویدیو های خود انجام دهید. یوکسیم به بهترین شکل ممکن این نرم افزار را به شما آموزش می دهد. از آموزش محیط کار افتر افکت تا کار با پنل ها، تایم لاین، لایه ها، کار با متن، انیمیشن، کی فریم ها و موشن گرافیک را می توانید در یوکسیم بیابید.

 

مزایای یوکسیم نسبت به سایر سایت ها


فیلم آموزش فارسی

بطور خلاصه شما از افرادی آموزش می بینید که در این کار تجربه دارند. مدرس های یوکسیم دارای نمونه کار های حرفه ای در زمینه طراحی گرافیک و طراحی سایت هستند. بجای تهیه آموزش های مختلف از سایت های متفاوت، یک بار و برای همیشه با یوکسیم یاد بگیرید. اکثر دوره های یوکسیم همیشه بروز رسانی می شوند تا کیفیت دوره ها همیشه بالا باشد و شما به بهترین آموزش ها دسترسی داشته باشید. شما تنها یک بار در دوره  ای ثبت نام می کنید و نیازی به پرداخت هزینه مجدد در بروزرسانی ها نخواهید داشت. دوره ها با کیفیت بسیار بالای HD در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

 

آموزش های رایگان

در یوکسیم آموزش های رایگان نیز قرار می گیرد. برخی از این آموزش ها بصورت دوره ای هستند و برخی ویدیو های رایگان در دوره های فروشی. شما می توانید با ثبت نام در سایت به راحتی دوره های رایگان را مشاهده کنید. در این دوره ها آموزش های مختلف از نرم افزار فتوشاپ، ایلوستریتور و افتر افکت قرار می گیرد. امکان دانلود و مشاهده بصورت آنلاین نیز برای ویدیو های رایگان وجود دارد.

 

آموزش طراحی لوگو در ایلوستریتور

یکی از دوره های رایگان آموزش طراحی لوگو های معروف در ایلوستریتور است. این دوره به شما کمک می کند تا با طراحی گرافیک و نحوه طراحی لوگو در ایلوستریتور آشنا شوید. در این دوره بطور استاندارد خواهید دید که چطور لوگو شرکت های معروف مثل آدیداس، پپسی، ال جی، مک دونالد، گوگل، اینستاگرام، بیتس، شنل و… طراحی می شود. آموزش ها در ویدیو های کوتاه تهیه شده اند تا شما وقت خود را بیهوده تلف نکنید و سریع به سراغ نحوه طراحی لوگو ها بروید.

 

آموزش افکت های تصویری در فتوشاپ

دوره رایگان دیگر یوکسیم افکت های فتوشاپ است که در این دوره ۵ افکت حرفه ای به شما آموزش داده می شود. در این دوره خواهید آموخت که چطور رنگ ها را تغییر دهید، افکت سیاه و سفید ایجاد کنید، تصویر زمینه را جدا و بازسازی کنید، افکت دابل اکسپوژر را درست کنید و … . این دوره یکی از بهترین دوره های رایگان افکت های فتوشاپ است که به راحتی با ثبت نام در سایت می توانید آن را بصورت رایگان مشاهده کنید.

 

در یک هفته یاد بگیرید

با تمرین هر یک از ویدیو های آموزشی به راحتی می توانید در یک هفته به بسیاری از بخش های این نرم افزار ها مسلط شوید و کار خود را بطور جدی تر در این سه نرم افزار شروع کنید. در هر دوره تمرین های مختلف قرار گرفته است که دانش شما را به چالش می کشد و به یادگیری سریعتر شما کمک می کند.