namalux
apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

چگونه وقت سفارت کانادا را بگیریم ؟

vaghtecanada

ویزای کانادا

برای سفر به کشور کانادا لازم است قبل از انجام هر کاری اقدام به درخواست وقت سفارت کانادا به جهت درخواست آنلاین ویزای کانادا کنید. نوع ویزای کانادا که شما به منظور سفر به این کشور نیازمند اخذ آن هستید بستگی به هدف شما از مسافرت به کانادا دارد. بر این اساس ویزای کشور کانادا انواع گوناگونی دارد که در این مجال به معرفی هر یک از آنها می پردازیم.

ویزای توریستی کانادا

یکی از انواع ویزای کانادا ویزای توریستی این کشور است. ویزای توریستی کانادا مخصوص کسانی است که به قصد گردشگری و تفریح و بازدید از کشور کانادا به این کشور سفر می کنند. ویزای توریستی کانادا هم به شکل یک بار ورود و هم به شکل چند بار ورود قابل صدور است و اعتبار هر دوی آنها نیز برای مدت زمان مشخصی باقی خواهد بود. چنانچه فرد متقاضی برای دریافت ویزای یک بار ورود کانادا درخواست دهد تنها یک بار امکان و اجازه ورود به خاک کشور کانادا را خواهد داشت اما در صورتی که درخواست وی برای اخذ ویزای چند بار ورود باشد می تواند چند مرتبه اجازه ورود به کشور کانادا را داشته باشد. گفتنی است ویزای چند بار ورود از ۱۰ سال اعتبار برخوردار است اما به این خاطر که پاسپورت ایرانی ها به مدت ۵ سال اعتبار دارد این نوع ویزا در کشور ما برای ۵ سال معتبر است.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

به منظور اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا می توان از دو طریق وارد عمل شد. روش اول برای اخذ ویزای کانادا شرکت در سرمایه گذاری برنامه دولت فدرال و روش دوم شرکت در سرمایه گذاری برنامه کبک است. افراد متقاضی به منظور اخذ ویزای کانادا از راه انجام سرمایه گذاری در این کشور می بایست شرایطی را دارا باشند. فرد متقاضی می بایست اثبات نماید که خود و خانواده اش از توان مالی لازم برخوردار هستند. دارایی فرد متقاضی می بایست به میزان ۱۶۰۰۰۰۰ دلار کانادا بوده و وی متعهد گردد که به مبلغ ۸۰۰۰۰۰ دلار در کشور کانادا سرمایه گذاری خواهد نمود.

vaghtecanada

ویزای تحصیلی کانادا

از آنجایی که کشور کانادا یکی از برترین مقاصد جهت تحصیل در دانشگاه های معتبر این کشور می باشد به همین خاطر همواره طرفداران ‌زیادی از نقاط گوناگون جهان را جهت ادامه تحصیل به سمت خود جذب می کند. آن دسته از افراد متقاضی که خواهان دریافت ویزای کانادا از نوع تحصیلی آن می باشند باید در ابتدای امر نسبت به دریافت نامه پذیرش از سوی موسسات آموزشی مورد نظر اقدام به عمل آورند. همچنین به جز مدارکی که به منظور اخذ ویزای تحصیلی کانادا مورد نیاز است امکان دارد در برخی از موارد ارائه مدارک معاینه پزشکی نیز جهت صدور ویزای تحصیلی کانادا لازم باشد.

ویزای کار کانادا

کشور کانادا به دلایل مختلف از جمله دارا بودن اقتصاد قوی، پایین بودن میزان مالیات و هزینه های مربوط به کسب و کار، برتر بودن در زمینه پژوهش و نوآوری و کیفیت بالای زندگی در این کشور یکی از بهترین انتخاب ها به منظور انجام کسب و کار تلقی می شود. افراد متقاضی به منظور اخذ ویزای کار کشور کانادا نیازمند به وجود شرکت یا کارفرمایی هستند که شهروند و یا مقیم دائم کشور کانادا به شمار رود. همچنین برای آن که فرد متقاضی موفق به دریافت این نوع از ویزای کانادا شود اداره منابع انسانی و توسعه کشور کانادا می بایست مجوز کاری را که از طرف اداره مهاجرت این کشور صادر می شود تایید نماید. فرد متقاضی می بایست اثبات نماید که شرایط لازم به منظور در دست گرفتن شغل مورد نظرش در کشور کانادا را دارد.

vaghtecanada

ویزای مطالعاتی کانادا

به طور معمول کسانی که به منظور اخذ ویزای مطالعاتی کشور کانادا درخواست می دهند شرایط علمی و پژوهشی بخصوصی را دارا بوده و از این امکان برخوردارند که دانش خود را در اختیار دیگران قرار دهند. افراد متقاضی اخذ این نوع از ویزای کشور کانادا می توانند بعد از این که از دانشگاه یا موسسه علمی مربوطه پذیرفته شدند به منظور اخذ ویزا اقدام نمایند.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا والدین نوعی از ویزای کانادا است که بلندمدت بوده و برای آن دسته از پدر و مادرها و یا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها صادر می شود که فرزندان و یا نوه های آنها جزو ساکنین دائم یا شهروندان کشور کانادا محسوب می شوند. در واقع سوپر ویزای والدین کانادا یک ویزای موقت است و این امکان را برای افراد ایجاد می کند که به مدت ۲ سال در کشور کانادا اقامت کنند. سوپر ویزای کانادا از این قابلیت برخوردار است که به شکل تک ورودی یا چند بار ورود صادر گردد.برای درخواست مشاوره رایگان تلفنی و حضوری با شماره های 7-22360894-021 تماس حاصل فرمایید.