namalux
apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی

چگونه با شرکت ویزاگردی بدون دردسر موفق به اخذ وقت سفارت آلمان شویم؟

visagardi

برای اخذ وقت سفارت آلمان لازم است ابتدا با تهیه مدارک و شرایط لازم برای متقاضیان سفر به آلمان ،ویزای کشور آلمان را اخذ گردد تا اجازه ورود به آن کشور برای وی صادر شود. سفر به آلمان می تواند بر اساس اهداف تحصیلی، تجاری ، توریستی و غیره صورت بگیرد؛ لذا متقاضیان باید بتوانند مراحل وقت سفارت آلمان را به صورت رسمی و قانونی طی نمایند. برای آسایش بیشتر و آرامش خاطر لازم است قبل از سفر به هر کشوری چند ماه قبل از سفر از شرایط، هزینه اخذ ویزا و وقت سفارت آن کشور آگاهی پیدا کرد و اطلاعات لازم را با مراجعه به کنسولگری آن کشور بدست آورد؛ در این میان شرکت ویزاگردی با خدمات در خور و ممتاز خود به هموطنان عزیز آماده هر گونه مشاوره و گرفتن وقت سفارت برای  کشور مورد نظر بدون دردسر در کمترین زمان ممکن آماده می باشد.

 

مراحل گرفتن وقت سفارت آلمان

مراحل گرفتن وقت سفارت آلمان با اخذ ویزای آن کشور میسر می شود. با توجه به نوع ویزا(ویزای کاری، ویزای تجاری،ویزای تحصیل،ویزای توریستی و غیره) می توان به کنسولگری آلمان واقع در پایتخت مراجعه کرده و درخواست اخذ ویزا و وقت سفارت برای سفر به کشور آلمان را به صورت حضوری عملیاتی نمود. با روابط حسنه ای که بین کشور ایران و کشور آلمان وجود دارد سالانه هزاران سفر به کشور آلمان انجام می شود؛ لذا گذراندن لیه مراحل کاری سخت وزمان بر است و قبل از اقدام می توانید با کمک از کارشناسان و مشاوران خبره شرکت ویزاگردی از نحوه تعیین وقت سفارت آلمان، آدرس و شرایط اخذ ویزای شینگن آلمان آگاهی داشت. در حال حاضر با سیستم جدیدی که سفارت آلمان در سایت خود بارگذاری کرده است می توان به راحتی درخواست آنلاین و پیگیری اخذ ویزا را در بستر اینترنت بدون مراجعه حضوری انجام داد.


visagardi

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت آلمان

برای گرفتن وقت سفارت آلمان لازم است متقاضیان اقدام به تهییه مدارک مورد نیاز خود نمایند که این مدارک عبارتند از:

 • تهیه و تنظیم اصل مدارک هویتی (شناسنامه و کارت ملی متقاضی)
 • تهیه و تنظیم اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه
 • ارائه سند ملکی
 • تهیه بلیط هواپیما
 • ارائه سندی مبتنی بر رزرو هتل اقامتی
 • ارائه مدارک مبتنی بر عدم سوء سابقه ، بیماری خاص و یا محکومیت متقاضی
 • ارائه مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی
 • ارائه عکسی پرسنلی به اندازه ۴*۶
 • ارائه بیمه مسافرتی
 • ارائه گواهی تحصیل و کار
 • ارائه پرینت از آخرین گردش حساب بانکی
 • ارائه دعوت نامه در صورت داشتن آن

گرفتن وقت سفارت ایتالیا

با توجه به نوع وقت سفارت یا نوع ویزا مراحل و شرایط گرفتن ویزای ایتالیا نیز همانند گرفتن وقت سفارت آلمان انجام می شود؛ که از جمله آن نظیر، وقت تحصیلی سفارت برای کشور ایتالیا، وقت سفارت ایتالیا ، وقت تجاری سفارت ایتالیا و غیره می باشند. بر اساس هر کدام از موارد ذکر شده تعیین وقت سفارت ایتالیا انجام می گیرد، ولی لازم است از قبل شرایط  و مدارک مورد نیاز را دارا بود و سپس اقدام به اخذ ویزای ایتالیا نمود.


visagardi

ویزاگردی-تجربه ای متفاوت از گرفتن وقت سفارت آلمان

گرفتن وقت سفارت آلمان در شرکت ویزاگردی تجربه ای است متفاوت که در کنار مشاوره ای رایگان می تواند اخذ ویزا با کمترین هزینه و زمان را برای شما عزیزان فراهم سازد، تا از سفری به یاد ماندنی و ارزان به کشور آلمان و هر کشور دیگری لذت ببرید. مشاوره رایگان ویزاگردی به شماره  تماس۰۲۱۲۲۳۶۰۸۹۴۷ می باشد و در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی هموطنان خواهد بود.