apandwin
ابزار های حرفه ای
ابزار های کاربردی
مطالب آموزشی
wixpop

شرکت آمیتیس پرتو سان (LEDSUN)

LEDSUN

شناخت تبلیغات !

تبلیغات یا Advertising شکل غیر شخصی معرفی و ترفیع محصولات ، کالا و یا خدمات است که از طریق رسانه های منتخب به مجرای فروش فرستاده میشود که بازاریاب میبایست بابت نمایش آن در زمان و مکان مناسب ( انواع رسانه ها) پول پرداخت نماید.
امروزه هر شخصی که در ایران و سراسر دنیا تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار کوچک یا بزرگ دارد میداند که برای جذب مشتری به تبلیغات نیاز دارد. تبلیغات به ما کمک میکند که مخاطبان خود را در جریان ویژگی های برتر کسب و کار خود قرار دهیم و آنان را به خرید محصولات و خدمات خود تشویق نماییم.
تبلیغات محیطی هم یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات کالا و خدمات است که برای معرفی محصول به افرادی که خارج از خانه و محل کار خود ، عمدتا در حال تردد یا در حال انتظار در مکان های عمومی و یا مکان های تجاری و تفریحی هستند به کار می رود. درتبلیغات محیطی جامعه مهم ترین عنصر تعیین کننده محل قرارگیری این نوع تبلیغات است.

تبلیغات هوشمندانه و جذب مشتری بیشتر!

در تبلیغات محیطی تمام افرادی که از اطراف آن عبورمیکنند تبلیغ را مشاهده میکنند و در صورتی که تبلیغات به اندازه کافی خلاق و جالب باشد می تواند تصویر ویژه ای از برند ، محصول ویا خدمات شما در ذهن مخاطب خلق کند و مخاطب را به محصول، برندیا خدمات شما علاقه مند نماید در این کار بهترین روش برای برند سازی خواهد بود و بهتر است که برند خود را هرچه قدرتمندتر و خلاقانه تر ثبت نمایید تا در دید مشتریان خود باقی بماند
در کسب و کار های کوچک که با سرمایه ای بسیار کم راه اندازی میشود باید مدت زمان رسیدن به سود دهی کوتاه تر باشد . زیرا شخص پول چندانی برای هزینه کردن در بخش های مختلف و همچنین تبلیغات ندارد و برای توسعه کسب و کار خود از همان ابتدا نیاز به جذب مشتری و دریافت درآمد از طریق فروش دارد . متاسفانه برخی از این افراد تصور اشتباهی در مورد تبلیغ کردن دارند و تبلیغ را یک هزینه اضافی در نظر میگیرند و از آن خودداری میکنند ! خوب همین باعث میشود کسی از وجود محصولات و خدمات آنها خبر دارد نشود و در نهایت فروش و کسب درآمدی هم درکار نخواهد بود و شخص همان هزینه ای که برای راه اندازی کار خود پرداخته است را نیز از دست میدهد.
بیلبورد ها یکی از مرسوم ترین و سنتی ترین روش های تبلیغات محیطی هستند که از سالها پیش در جامعه مورد استفاده قرار می گرفتند اما امروزه شاهد هستیم تلویزیون های شهری و تابلو های روان ال ای دی محبوبیت بیشتری برای پخش برخی تبلیغات و حتی برخی از اخبار و شبکه های تلویزیونی پیدا کرده اند و تعداد آنها هر ساله در حال افزایش است.

با ما بیشترآشنا شوید !

ما به شما کمک خواهیم کرد تا با به کار گیری بهترین روش های تبلیغاتی به کسب و کار خود رونق ببخشید
گروه تبلیغاتی LEDSUN در سال ۱۳۸۷ در زمینه طراحی، نصب و اجرای انواع تابلوهای تبلیغاتی، تجاری و محیط شهری فعالیت خود را آغاز نمود و با ورود صنعت ال ای دی به ایران، با بهره گرفتن از چند سال تجربه در عرصه تبلیغات به سرعت خود را جزو پیشتازان این صنعت معرفی نمود.
در سال ۱۳۹۰ گروه LEDSUN با بهره گرفتن از مهندسین و طراحان مجرب و توانمند شروع به فعالیت در زمینه تابلوهای روان ال ای دی و تلویزیونهای شهری به صورت تخصصی نمود و پس از گذشت 3 سال فعالیت در سال ۱۳۹۳ و مقارن با افزایش قابل توجه سفارشات مشتریان در جهت کاهش قیمت تمام شده محصولات، تصمیم به واردات مستقیم قطعات تابلوهای روان و تلویزیون شهری گرفت که در تیرماه سال ۱۳۹۴ شرکت تبلیغاتی و بازرگانی آمیتیس پرتوسان (LEDSUN) با اتکاء به حول قوه ی الهی و تجربه مدیران خود متولد گردید.
شرکت آمیتیس پرتو سان (LEDSUN) موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت HIGREEN در ۴ کشور ایران، ترکیه، عراق و امارات متحده عربی گردید که امروز فعالیت در هر چهار کشور با محوریت کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران در حال پیگیری و عملیاتی شدن می باشد.
در حال حاضر شرکت آمیتیس پرتوسان (LEDSUN) یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکتهای وارد کننده قطعات تلویزیون شهری و تابلو های روان بوده که مفتخر است تا با سابقه ای درخشان و کیفیت بسیار بالا محصولات و خدمات توانسته در این عرصه برتری خود را نسبت به دیگر رقبا به اثبات برساند.

فعالیت‌های اصلی شرکت :

• واردات کلیه قطعات تابلوهای روان و تلویزیون های شهری با کیفیتی تایید شده
• طراحی و اجرای تابلوهای روان و تلویزیونهای عظیم شهری زیر متخصصین مجرب و توانمند
• ارائه خدمات مهندسی، تعمیر و طراحی قطعات و تابلو ها بصورت تخصصی
• اجاره تلویزیونهای عظیم جهت سمینارها، نمایشگاه ها و همایش ها

نقاط مثبت ما :

• واردات مستقیم قطعات تابلوهای روان و تلویزیون های شهری بدون واسطه
• سفارشی سازی قطعات تابلوهای روان و تلویزیون های شهری طبق پیشنهاد کارشناسان ما و ایده مشتری بر اساس شرایط محل نصب
• مطمئن بودن از کیفیت کالا های خریداری شده از کمپانی های معتبر و دارای استاندارد های روز دنیا (Certificates)
• ۲۴ ماه گارانتی واقعی قطعات و ۳۶ ماه خدمات پس از فروش و دپو قطعات یدک بابت گارانتی و خدمات بهتر
• مشاوره با کارشناسان فروش و طراحی تابلو های روان و تلویزیون های شهری بصورت رایگان قبل از خرید
• تحویل و نصب زیر نظر متخصصین مجرب در کمترین زمان ممکن
• پشتیبانی قوی و کارآمد بصورت تمام وقت
• آموزش و آشنایی کامل کار با تابلو های روان و تلویزیون های شهری